Przeciętna osoba spoza Jeja lore
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Znak czasów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Chciał tylko pomóc
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2024, 19:31
Mój stary lekceważy moje zainteresowania i wprost poniża mnie za to, że interesuję się nie tym czego on oczekuje a sam każdą wolną chwilę spędza przed telewizorem narzekając na polityków albo na kłótniach z matką.
Odpisz
11 grudnia 2024, 20:28
@Nikt_Niktowski:
Odpisz
12 grudnia 2024, 00:43
@Nikt_Niktowski: moja empatyczna część chce cię pocieszyć, ale przeważa ta, która mówi womp womp cry about it
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2024, 06:58
@DiamondMine9960: womp womp?
Słuchaj, nie wiem co tam się u ciebie dzieje i nie chcę wiedzieć.
Ale wiedz że tobie współczuję.
Odpisz
13 grudnia 2024, 06:13
@Nikt_Niktowski: typowy stary. Mój też jest taki. Apóźniej się rodzice dziwią że się z nimi nie rozmawia o niczym wiecej jak o pierdołach
Odpisz
11 grudnia 2024, 19:49
Saszeta
Odpisz
11 grudnia 2024, 19:04
Moi rodzice zawsze byli bardzo kochający, choć czasem kończyło się to konfliktem i nie zawsze było łatwo. Z czasem dopiero człowiek rozumie, że wszystko to było z troski i najważniejsze jest to, by się pogodzić
Ale i tak jestem zj**any
Odpisz
8 grudnia 2024, 11:53
Nrel. Jeden mój rodzic jest normalny
Odpisz
8 grudnia 2024, 08:04
Oliwier, Ronan, historyk Leszy.......
Odpisz
8 grudnia 2024, 08:16
@Reichtangle: ...ty
Odpisz
8 grudnia 2024, 08:22
@Kj0603: On przede wszystkim
Odpisz
8 grudnia 2024, 09:07
@rumcajschr:
Odpisz
8 grudnia 2024, 12:02
@Reichtangle: spójrz w lustro
Znajdziesz tam największego zj...
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2024, 19:08
@Reichtangle: Oliwier to świetny gość, odwal się od niego
Ronan jest moim dzieckiem według jejowego drzewa genealogicznego, więc nie tykaj mi mojego doskonałego dziecka!
Historyk jest jednym z bardziej ogarniętych jejaków. Dla każdego mam domyślny szacunek i Historykowi, jako jednemu z o dziwo niewielu, udało się go nie stracić
Leszego nie bronię, Leszy to trochę pajac
Odpisz
11 grudnia 2024, 19:31
@IkarAviator: chcę zobaczyć to drzewo
Odpisz
11 grudnia 2024, 23:14
@Pietrek360: Gdzieś było, nie wiem gdzie. Pytaj piotrkacza, on chyba ma
Odpisz
12 grudnia 2024, 09:27
@IkarAviator: Ty też się pier.......
Najlepiej ze starym w wannie.
Odpisz
15 grudnia 2024, 21:38
@Leszy: oczywiście w GTA 5, bądźmy ten jeden raz family friendly
Odpisz