Nie ma to jak przegrać ze sobą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzeba brać osobną torbę
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2024, 01:27
Chciałem grać z dziadkiem w szachy. Po tym jak trzy razy mnie rozpie....ił w paru r....ch zaprzestałem prób...
Odpisz
12 grudnia 2024, 01:27
@Figarus: Ocenzurowali ,,Róchach"
Odpisz
11 grudnia 2024, 22:28
Odpisz
8 grudnia 2024, 21:28
Balladyna vs Królowa
Odpisz
8 grudnia 2024, 11:58
Mateo vs. Lewanorli
Odpisz
8 grudnia 2024, 12:01
@MasloPolskie: walkę nagrywa PolishDestroyer
Odpisz
8 grudnia 2024, 12:32
@MasloPolskie: PolishDestroyer nagrywał
Odpisz
8 grudnia 2024, 13:00
@Dragon22T0Ja: dosłownie to powiedziałem
Odpisz
8 grudnia 2024, 14:24
@TowarzyszBagniak: Wybacz, przeczytałem "wygrywa" a nie "nagrywa", moja wina
Odpisz
8 grudnia 2024, 16:01
@Dragon22T0Ja: spoko
Odpisz
8 grudnia 2024, 12:04
Może i n ie czytałem Książki ani nie oglądałem filmu.
Ale nie pamiętam żeby Mietczyński podczas streszczenia wspominał o wątku o tym jak Ksiądz Robak i Jacek Soplica grali ze sobą w szachy.
Odpisz