Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2024, 18:36
moim ulubionym napojem jest mleko. a zawsze widziałem się w roli antybohatera
Odpisz
14 grudnia 2024, 02:32
Mleko to obecnie produkt pozyskiwany w dużej mierze przemysłowo. Krówki u babci na wsi to sielanka, a krówki pracujące dla korporacji to dystopia. Dlatego tak, mleko mogłoby być symbolem dominacji i władzy nad światem lub chociażby dążenia do podporządkowania sobie świata. Jest to oczywiście nadinterpretacja, ale chętnie walnęłabym o tym felieton na kształt rozprawki.
Odpisz
14 grudnia 2024, 02:37
Napisz to.
Odpisz
15 grudnia 2024, 00:04
@sssstttt: Soon...
Odpisz
14 grudnia 2024, 01:48
ten mem musi przejść przynajmniej raz na jakiś czas
Odpisz
14 grudnia 2024, 01:25
"Mechaniczna pomarańcza" jest o wiele bardziej skomplikowanym filmem. Zresztą postać naszego "uroczego Hansa" z "Bękartów Wojny" także nie jest aż tak płaska, jak się wydaje.
Odpisz
13 grudnia 2024, 22:51
A więc Łukasz Niebowędrowniczek to też złoczyńca.
Odpisz
13 grudnia 2024, 22:26
Bo mówili ze "pij mleko, bedziesz wielki", a oni chca byc wielcy by łatwiej być źli
Odpisz
13 grudnia 2024, 21:43
Lubię tak po prostu wypić szklankę mleka. Bardziej zaspokoję pragnienie niż wodą.
Odpisz
13 grudnia 2024, 20:29
A tak serio to dlaczego? To ma mieć jakąś symbolikę?
Odpisz
13 grudnia 2024, 21:10
@MortowaMort: podobno dla Amerykańców picie mleka jest tak symboliczne i niemalże rytualne, że utożsamiają to z dbaniem o zdrowie i bycie miłym człowiekiem (bo dzieci piją mleko) i to niby robi im mindfu k, że to zły gość ale przecież pije mleko?! Cały zabieg dodaje głębi postaci...
Jak dla mnie to po prostu wygląda jak dziwactwo postaci w filmie albo za dużo filmów widziałem i od razu kojarzę, że typ pijący mleko zaraz odpie....i coś grubego
Odpisz
10 grudnia 2024, 09:19
Mam wrażenie, że było
I to nie jeden raz
Odpisz
10 grudnia 2024, 09:24
bo było i to wiele więcej niż 11 razy
Odpisz