Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar satoshi12345

18 grudnia 2024, 18:36

moim ulubionym napojem jest mleko. a zawsze widziałem się w roli antybohatera

Avatar
Rudy_Kruliczek_

14 grudnia 2024, 02:32

Mleko to obecnie produkt pozyskiwany w dużej mierze przemysłowo. Krówki u babci na wsi to sielanka, a krówki pracujące dla korporacji to dystopia. Dlatego tak, mleko mogłoby być symbolem dominacji i władzy nad światem lub chociażby dążenia do podporządkowania sobie świata. Jest to oczywiście nadinterpretacja, ale chętnie walnęłabym o tym felieton na kształt rozprawki.

Avatar sssstttt

14 grudnia 2024, 02:37

Napisz to.

Avatar
Rudy_Kruliczek_

15 grudnia 2024, 00:04

@sssstttt: Soon...

Avatar BlackMorbius61

14 grudnia 2024, 01:48

ten mem musi przejść przynajmniej raz na jakiś czas

Avatar Dark_Dante

14 grudnia 2024, 01:25

"Mechaniczna pomarańcza" jest o wiele bardziej skomplikowanym filmem. Zresztą postać naszego "uroczego Hansa" z "Bękartów Wojny" także nie jest aż tak płaska, jak się wydaje.

Avatar bartton

13 grudnia 2024, 22:51

A więc Łukasz Niebowędrowniczek to też złoczyńca.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

13 grudnia 2024, 22:26

Bo mówili ze "pij mleko, bedziesz wielki", a oni chca byc wielcy by łatwiej być źli

Avatar Katrina2712

13 grudnia 2024, 21:43

Lubię tak po prostu wypić szklankę mleka. Bardziej zaspokoję pragnienie niż wodą.

Avatar MortowaMort

13 grudnia 2024, 20:29

A tak serio to dlaczego? To ma mieć jakąś symbolikę?

Avatar BosaStopa

13 grudnia 2024, 21:10

@MortowaMort: podobno dla Amerykańców picie mleka jest tak symboliczne i niemalże rytualne, że utożsamiają to z dbaniem o zdrowie i bycie miłym człowiekiem (bo dzieci piją mleko) i to niby robi im mindfu k, że to zły gość ale przecież pije mleko?! Cały zabieg dodaje głębi postaci...
Jak dla mnie to po prostu wygląda jak dziwactwo postaci w filmie albo za dużo filmów widziałem i od razu kojarzę, że typ pijący mleko zaraz odpie....i coś grubego

Avatar
Mateoninho

10 grudnia 2024, 09:19

Mam wrażenie, że było
I to nie jeden raz

Avatar MasloPolskie

10 grudnia 2024, 09:24

bo było i to wiele więcej niż 11 razy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar dessello
Dodane przez: dessello

A jednak zrobili to w ten sposób

Jakby trochę nie fair

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fajnie że odpowiedzieli

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka