Ja chciałem tylko stworzyć Wielką Polskę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zapraszamy
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 grudnia 2024, 09:33
ja hoja4 odinstalowałem po tym jak gra nie chciała normalnie funkcjonować na pełnym ekranie 1920x1080 👍
Odpisz
24 grudnia 2024, 01:11
@Xelven: próbowałeś zmienić skalowanie w ustawieniach ekranu?
Odpisz
24 grudnia 2024, 15:51
@lordbaysel: żeby mi się chciało!
to paradox powinien naprawić swoją grę, nie ja
Odpisz
28 grudnia 2024, 15:22
@Xelven: "naprawić"? Automatyczne ustawianie wszystkiego idealnie jest praktycznie niemożliwe. Po to są ustawienia, żeby ich używać, ustawiać i móc indywidualnie dopasować wszystko do swojego sprzętu oraz potrzeb.
Odpisz
28 grudnia 2024, 14:28
Vanilla to spoko jest, ty sobie kup DLC, to wtedy oszalejesz.
Odpisz
23 grudnia 2024, 18:30
Gra mi się nudzi w 39, xd
Wcześniej to taka Victoria 2 ale w Grimm dark uniwersum.
Odpisz
23 grudnia 2024, 14:45
Nie ironicznie moja reakcja po zagraniu w ...ja xd
Odpisz
23 grudnia 2024, 11:05
Kupiłem sobie wczoraj na przecenie eu4
Odpisz
23 grudnia 2024, 10:31
Na szczęście jest pewien jejak który ci to wszystko z chęcią wyjaśni.
Odpisz
23 grudnia 2024, 09:07
Patrząc na mój przypadek: żeby nauczyć się podstawowego sterowania potrzeba ok. 15-20 godzin, żeby zrozumieć najważniejsze mechaniki gry ok. 100 godzin, a żeby dobrze znać większość mechanik gry i wiedzieć co robić aby wygrać potrzeba 200+ godzin.
Odpisz
23 grudnia 2024, 08:36
Ja dalej nie ogarniam tej gry 👍
Odpisz