memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 lutego 2025, 17:45
myślę, że dwójka była dobrym zakończeniem serii
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2025, 19:52
co ty. W trójce jest dużo dużych wybuchów.
6 lutego 2025, 22:56
@Proton_0401: ale była klopą i w 2 world 2 war bili się kamieniami i kijami....
6 lutego 2025, 23:12
@metalicow_666: tak to jest jak twórcy słuchają losowego gościa
7 lutego 2025, 09:08
@metalicow_666: Była klopem, bo amerykanie nie są w stanie obejrzeć filmu, którego postacie nie są w większości amerykanami.
3 lutego 2025, 18:48
WW9
3 lutego 2025, 18:49
@Niemadrogi: WX
3 lutego 2025, 17:46
Od kiedy w Tokio jest wyrobisko?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 lutego 2025, 17:45
myślę, że dwójka była dobrym zakończeniem serii
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2025, 19:52
co ty. W trójce jest dużo dużych wybuchów.
Odpisz
6 lutego 2025, 22:56
@Proton_0401: ale była klopą i w 2 world 2 war bili się kamieniami i kijami....
Odpisz
6 lutego 2025, 23:12
@metalicow_666: tak to jest jak twórcy słuchają losowego gościa
Odpisz
7 lutego 2025, 09:08
@metalicow_666: Była klopem, bo amerykanie nie są w stanie obejrzeć filmu, którego postacie nie są w większości amerykanami.
Odpisz
3 lutego 2025, 18:48
WW9
Odpisz
3 lutego 2025, 18:49
@Niemadrogi: WX
Odpisz
3 lutego 2025, 17:46
Od kiedy w Tokio jest wyrobisko?
Odpisz