My w większości przeżyjemy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Północne Węgry
Frustrujące
Niegrzeczny Oskarek
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2025, 13:24
Skoro ropa naftowa jest taka ważna to może nauczmy się ją wytwarzać?
Odpisz
13 lutego 2025, 15:31
pewien ktoś już wytwarzał syntetyczną benzynę w latach czterdziestych
Odpisz
13 lutego 2025, 18:01
@Zombifikowanie: jeśli myślimy o tym samym typie to wtedy był to scam. Plastik palił i miał ludzi co mu co północ baryłki ropy przywozili.
Ale współcześnie są na to prawdziwe metody
Odpisz
13 lutego 2025, 20:34
@Tonie: ale było wytwarzane paliwo syntetyczne. Z węgla(pochodnych). Tylko poza niezależnością dostaw w okresie wojennym to słabo się to opylało bo koszt wytworzenia syntetyka był dużo wyzszy niż kupno kopaliny
Odpisz
16 lutego 2025, 01:12
Kolego, pchasz się w Bitum.
Odpisz
14 lutego 2025, 00:56
Lokalne złoża ropy naftowej i gazu ziemnego na Podkarpaciu
Odpisz
13 lutego 2025, 11:49
Najbardziej ekologiczne kompaktowe i miejskie auto, dumnie wyprodukowane w USA
Odpisz
13 lutego 2025, 20:35
hamerykańce mają syndrom Farquaada
Odpisz
13 lutego 2025, 20:31
Dodaj jeszcze kraje typu kuwejt
Odpisz
13 lutego 2025, 12:15
Spalanie tak wszechstronnego, krytycznego, ale skończonego zasobu to absurd
Odpisz
13 lutego 2025, 11:36
Zacznijmy zasilać maszyny na świeżą krew
Odpisz
13 lutego 2025, 11:44
@Rebelian_Chaosu: Nie zgadza się to energetycznie.
Uwierz, próbowałem
Odpisz
13 lutego 2025, 11:47
@Dexter_Ward: za mało sie starałeś
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2025, 11:17
Chyba na odwrót
Jankesy po to kradną od wszystkich ropę, żeby nie wydobywać swojej i mieć ją kiedy już będzie zasobem na wyczerpaniu
No może te z atomem sobie poradzą, reszta nie
Odpisz
13 lutego 2025, 11:22
@Konto_nieusuniete: wniosek jest prosty, trzeba inwestować w atom
Odpisz
13 lutego 2025, 11:13
W języku Polskim ewentualność oznacza możliwość, tak może się stać
W Angielskim oznacza że coś się stanie ostatecznie
Nie kalkujcie k**wa z języków
Odpisz
13 lutego 2025, 11:19
@Ignisus: 对不起, mea culpa
Odpisz