@pvp17: jestem wolnym człowiekiem który może wyrażać swoje poglądy. Ale czerwone w tym przypadku świadczy źle tylko o tych co je dali, a nie o mnie. Alkohol jak każda używka więcej powoduje zła niż dobra.
@pvp17: xd co bym nie napisala to byś się przypie....ił xd prawo juz pisałam: wolność słowa, a dobro z alkoholu jakie jedynie widze to każde zastosowanie inne niż spożywanie, ale wiem że niektorzy też doceniają w gotowaniu (ja nie używam), no i w małych ilościach np. jako toast to myślę że jako ubogacenie tradycji/kultury jest akceptowalne
@Katrina2712: bo może mam racje, skoro ty nie pijesz to skąd niby możesz wiedzieć jakie ono ma dobra więc jak masz się jeszcze przy*****ć do mnie to se odpuść
@pvp17: dude, to ty od początku się do mnie przypi.....asz xd ja tylko napisałam komentarz wyrażajacy opinię. Na pewno nie jest prawomocny więc zluzuj xd ale skoro już sie czepiasz, że nie moge sie wypowiadać skoro nie piję, to dlaczego faceci mogą sie wypowiadać o aborcji skoro nie rodzą dzieci? ;)
A poza tym uważam że PPPP powinno się zreaktywować żeby na polskiej scenie politycznej w końcu pojawiła się lewicowa partia dbająca o obywateli a nie o swoje portfele i wtedy w końcu w Polsce rozkwitnie gospodarka i przemysł zbrojeniowy. No i zdobywając 63% poparcia, pogoniny tuska i innych pasożytów.
Chwalmy piwo! 🍺🍺🍺
Komentarze
Odśwież15 lutego 2025, 12:34
Uważam że zdecydowanie za dużo ludzie spożywają alkoholu i powinno byc to całkowicie potępiane a nie żartowanie z tego
Odpisz
15 lutego 2025, 18:38
@Katrina2712: a kim ty niby jesteś żeby decydować ile kto ma pić ?
Odpisz
15 lutego 2025, 19:25
@pvp17: jestem wolnym człowiekiem który może wyrażać swoje poglądy. Ale czerwone w tym przypadku świadczy źle tylko o tych co je dali, a nie o mnie. Alkohol jak każda używka więcej powoduje zła niż dobra.
Odpisz
15 lutego 2025, 20:02
@Katrina2712: a pijesz ?
Odpisz
15 lutego 2025, 21:57
@pvp17: nie piję
Odpisz
15 lutego 2025, 22:57
@Katrina2712: to jakim prawem gadasz jakie alkohol ma dobra ?
Odpisz
16 lutego 2025, 11:37
@pvp17: xd co bym nie napisala to byś się przypie....ił xd prawo juz pisałam: wolność słowa, a dobro z alkoholu jakie jedynie widze to każde zastosowanie inne niż spożywanie, ale wiem że niektorzy też doceniają w gotowaniu (ja nie używam), no i w małych ilościach np. jako toast to myślę że jako ubogacenie tradycji/kultury jest akceptowalne
Odpisz
16 lutego 2025, 16:38
@Katrina2712: bo może mam racje, skoro ty nie pijesz to skąd niby możesz wiedzieć jakie ono ma dobra więc jak masz się jeszcze przy*****ć do mnie to se odpuść
Odpisz
16 lutego 2025, 23:00
@pvp17: dude, to ty od początku się do mnie przypi.....asz xd ja tylko napisałam komentarz wyrażajacy opinię. Na pewno nie jest prawomocny więc zluzuj xd ale skoro już sie czepiasz, że nie moge sie wypowiadać skoro nie piję, to dlaczego faceci mogą sie wypowiadać o aborcji skoro nie rodzą dzieci? ;)
Odpisz
23 marca 2025, 01:26
@Katrina2712: Damn, do ostatniego zdania ci kibicowałam...
Odpisz
15 lutego 2025, 11:43
Znowu błędne użycie chada, ale super
Odpisz
15 lutego 2025, 11:43
@Anantashesha: Albo o
Odpisz
22 marca 2025, 17:21
@Anantashesha: wdołstrzakują cię za prawdę jak zwykle f
Odpisz
23 marca 2025, 01:25
No cóż, mają prawo się ze mną nie zgodzić.
Odpisz
15 lutego 2025, 10:26
Piwo to moje paliwo
Odpisz
13 lutego 2025, 15:26
Ale oni byli w koalicji z Tuskiem
Odpisz
13 lutego 2025, 15:44
@Hacjul:
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2025, 13:57
A poza tym uważam że PPPP powinno się zreaktywować żeby na polskiej scenie politycznej w końcu pojawiła się lewicowa partia dbająca o obywateli a nie o swoje portfele i wtedy w końcu w Polsce rozkwitnie gospodarka i przemysł zbrojeniowy. No i zdobywając 63% poparcia, pogoniny tuska i innych pasożytów.
Chwalmy piwo! 🍺🍺🍺
Odpisz