Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Katrina2712

15 lutego 2025, 12:34

Uważam że zdecydowanie za dużo ludzie spożywają alkoholu i powinno byc to całkowicie potępiane a nie żartowanie z tego

Avatar pvp17

15 lutego 2025, 18:38

@Katrina2712: a kim ty niby jesteś żeby decydować ile kto ma pić ?

Avatar Katrina2712

15 lutego 2025, 19:25

@pvp17: jestem wolnym człowiekiem który może wyrażać swoje poglądy. Ale czerwone w tym przypadku świadczy źle tylko o tych co je dali, a nie o mnie. Alkohol jak każda używka więcej powoduje zła niż dobra.

Avatar pvp17

15 lutego 2025, 20:02

@Katrina2712: a pijesz ?

Avatar Katrina2712

15 lutego 2025, 21:57

@pvp17: nie piję

Avatar pvp17

15 lutego 2025, 22:57

@Katrina2712: to jakim prawem gadasz jakie alkohol ma dobra ?

Avatar Katrina2712

16 lutego 2025, 11:37

@pvp17: xd co bym nie napisala to byś się przypie....ił xd prawo juz pisałam: wolność słowa, a dobro z alkoholu jakie jedynie widze to każde zastosowanie inne niż spożywanie, ale wiem że niektorzy też doceniają w gotowaniu (ja nie używam), no i w małych ilościach np. jako toast to myślę że jako ubogacenie tradycji/kultury jest akceptowalne

Avatar pvp17

16 lutego 2025, 16:38

@Katrina2712: bo może mam racje, skoro ty nie pijesz to skąd niby możesz wiedzieć jakie ono ma dobra więc jak masz się jeszcze przy*****ć do mnie to se odpuść

Avatar Katrina2712

16 lutego 2025, 23:00

@pvp17: dude, to ty od początku się do mnie przypi.....asz xd ja tylko napisałam komentarz wyrażajacy opinię. Na pewno nie jest prawomocny więc zluzuj xd ale skoro już sie czepiasz, że nie moge sie wypowiadać skoro nie piję, to dlaczego faceci mogą sie wypowiadać o aborcji skoro nie rodzą dzieci? ;)

Avatar Anantashesha

23 marca 2025, 01:26

@Katrina2712: Damn, do ostatniego zdania ci kibicowałam...

Avatar Anantashesha

15 lutego 2025, 11:43

Znowu błędne użycie chada, ale super

Avatar Anantashesha

15 lutego 2025, 11:43

@Anantashesha: Albo o

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2025, 17:21

@Anantashesha: wdołstrzakują cię za prawdę jak zwykle f

Avatar Anantashesha

23 marca 2025, 01:25

No cóż, mają prawo się ze mną nie zgodzić.

Avatar RadBasilisk414

15 lutego 2025, 10:26

Piwo to moje paliwo

Avatar Hacjul

13 lutego 2025, 15:26

Ale oni byli w koalicji z Tuskiem

Avatar BlackMorbius61

13 lutego 2025, 15:44

Avatar Waldemir50

Edytowano - 13 lutego 2025, 13:57

A poza tym uważam że PPPP powinno się zreaktywować żeby na polskiej scenie politycznej w końcu pojawiła się lewicowa partia dbająca o obywateli a nie o swoje portfele i wtedy w końcu w Polsce rozkwitnie gospodarka i przemysł zbrojeniowy. No i zdobywając 63% poparcia, pogoniny tuska i innych pasożytów.
Chwalmy piwo! 🍺🍺🍺

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ultron64
Dodane przez: ultron64

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Ch-chesz wyparować...?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

A, okej

Powodzenia

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka