memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 lutego 2025, 16:17
Już mamy pokolenie, które nostalgicznie wspomina GTA V jako grę dzieciństwa, tak jak ja wspominam Vice City i San Andreas.
Odpisz
24 lutego 2025, 07:58
@Damian120899: 12 lat dominacji zrobiło swoję.
3 marca 2025, 04:22
@Damian120899: Dla mnie Gta V jest nostalgiczne w inny sposób niż Gta SA
21 lutego 2025, 18:39
O co tu chodzi?
21 lutego 2025, 19:49
@Dominator4021: schizoposting
21 lutego 2025, 21:55
@CzerwonyPoniacz: A dokładnie?
21 lutego 2025, 22:16
@Dominator4021: bo w 2026 nie będzie los santos, tylko Floryda
21 lutego 2025, 19:53
GTA 5 nie jest złe, jednak moje dzieciństwo jest gdzie indziej.
16 lutego 2025, 21:58
Gta V na zawsze w sercu (+ Nie mam ps5)
16 lutego 2025, 21:50
Ja w sumie nigdy nie grałem w GTA online
16 lutego 2025, 21:53
@Oliwier256: Chodzi o Gta V
16 lutego 2025, 21:54
A, no to tak. To będzie smutne
16 lutego 2025, 21:46
u mnie będzie dłużej bo nie mam i nie stać mnie na ps5
16 lutego 2025, 21:48
@BlackMorbius61: Ja będę robił kwarantanne od internetu bo nie chce spojlerów
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 lutego 2025, 16:17
Już mamy pokolenie, które nostalgicznie wspomina GTA V jako grę dzieciństwa, tak jak ja wspominam Vice City i San Andreas.
Odpisz
24 lutego 2025, 07:58
@Damian120899: 12 lat dominacji zrobiło swoję.
Odpisz
3 marca 2025, 04:22
@Damian120899: Dla mnie Gta V jest nostalgiczne w inny sposób niż Gta SA
Odpisz
21 lutego 2025, 18:39
O co tu chodzi?
Odpisz
21 lutego 2025, 19:49
@Dominator4021: schizoposting
Odpisz
21 lutego 2025, 21:55
@CzerwonyPoniacz: A dokładnie?
Odpisz
21 lutego 2025, 22:16
@Dominator4021: bo w 2026 nie będzie los santos, tylko Floryda
Odpisz
21 lutego 2025, 19:53
GTA 5 nie jest złe, jednak moje dzieciństwo jest gdzie indziej.
Odpisz
16 lutego 2025, 21:58
Gta V na zawsze w sercu
(+ Nie mam ps5)
Odpisz
16 lutego 2025, 21:50
Ja w sumie nigdy nie grałem w GTA online
Odpisz
16 lutego 2025, 21:53
@Oliwier256: Chodzi o Gta V
Odpisz
16 lutego 2025, 21:54
A, no to tak. To będzie smutne
Odpisz
16 lutego 2025, 21:46
u mnie będzie dłużej bo nie mam i nie stać mnie na ps5
Odpisz
16 lutego 2025, 21:48
@BlackMorbius61: Ja będę robił kwarantanne od internetu bo nie chce spojlerów
Odpisz