Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Cymbal

22 lutego 2025, 15:40

istnieje takie coś jak zespół obcego akcentu, gdzie budzisz się i znikąd masz inny akcent np. ruski czy hiszpański, a jesteś chińczykiem czy coś. Czy to może być pozostałość po wieży babel?

Avatar Michaelli

25 lutego 2025, 13:18

@Cymbal: nie, bo wieża babel to historyjka napisana w celu wytworzenia metaforycznej interpretacji języków

Avatar Zloty_bambus

24 lutego 2025, 08:07

ཤྭཝཐཟཙ ཉཏཛབངལཤ

Avatar IkarAviator

21 lutego 2025, 19:31

Ten motyw był bardzo zabawny, kiedy zabraliśmy sie za piosenkę Tower of Tongues. Wraz z kilkoma osobami z różnych krajów tworzymy musical o księdze Genesis i mój pomysł polegał na tym, by wykorzystać multilingwistyczny zespół i zrobić coś w stylu "Was? Kapusta i kwas"

Na przykład pierwszy mówiłby "pass the brick"
a drugi zrozumiałby coś w stylu "Käse mit" i zastanawiałby się, z czym ten ser ma być, a trzeci mówiący po polsku już by niósł "Kask i nić"

taki głuchy telefon.
Mamy kilka dobrych piosenek, trust me, that's gonna be good

Avatar kolkav5

21 lutego 2025, 20:00

@IkarAviator: jak z "pass the brick" miałby rozumieć "kase mit"?

Avatar IkarAviator

22 lutego 2025, 16:32

@kolkav5: Wydaje mi się, że fonetycznie brzmi podobnie, ale jak dostanę lepszą propozycję to bardzo chętnie posłucham

Avatar Pietrek360

22 lutego 2025, 11:31

तडधहजखयबलखोकरढिबरज़लठलबदठ ठरभतठरबलठदज़ ठदठयभदठक्षभ् डदढरठक्षभधठ़भक्षखोईरडूइबरखदबरव
Też nwm co to zaczy

Avatar Aksia2022

22 lutego 2025, 10:46

ತುಂಬಾ ತಮಾಷೆಯ ಮೀಮ್

Avatar BlackMorbius61

20 lutego 2025, 18:00

Խշլելսօաոկ լենլլոշբզ

Avatar Dragon22T0Ja

20 lutego 2025, 18:07

Avatar Rebelian_Chaosu

20 lutego 2025, 18:11

Avatar pvp17

21 lutego 2025, 18:11

@Rebelian_Chaosu: (starałem się)

Avatar pvp17

21 lutego 2025, 19:12

@BlackMorbius61: w tłumaczu mi wykryło że to jakiś jezyk osmański i na polski takie coś przetłumaczyło "Chshelsoaok lenlloshbz"

Avatar BlackMorbius61

21 lutego 2025, 19:16

@pvp17: bo mam pobraną klawiaturę osmańską i wklepałem byle co

Avatar Vinder

21 lutego 2025, 18:30

Po głebokiej analizie (5 minutach), użyciu greckiej klawiatury oraz Wikidictionary mam odpowiedź. Wiem co powiedział ten koleś po prawej, a rzekł:
„co do diabła powiedziałeś?”
co w wymowie mema nie zmienia kompletnie nic.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Co za przypadek

A, okej

Mało znany szczegół

Nigdy na to nie wpadną

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka