Azjaci się nie patyczkują
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Brawo za czujność!
Tacy to pożyją
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 lutego 2025, 16:17
Ciekawe czy azjaci i murykańce mają inaczej skalę ocen skoro 4+ to dla nich zła ocena
Odpisz
20 lutego 2025, 17:17
@Talerz: Z tego, co wiem, to w Stanach funkcjonuje skala od F do A, a w Azji częściej używa się skali procentowej od 0 do 100... w tej skali 4+ to faktycznie nienajlepiej
Odpisz
22 lutego 2025, 23:13
@IkarAviator: nie że coś ale w Korei południowej 70% to pała więc 4- to całkiem dużo
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2025, 23:39
Mój umysł myślał, że na drugim obrazku dziecko dostanie C++ xD
Odpisz
21 lutego 2025, 19:29
@Lisedra: Najgorzej
No, ale z drugiej strony mogło dostać HTML
Odpisz
20 lutego 2025, 17:53
Moi bielsi być nie mogą a i tak zawsze by znaleźli problem z 6 z testu
Odpisz