Azjaci się nie patyczkują
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie znoszę kleszczy
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 lutego 2025, 16:17
Ciekawe czy azjaci i murykańce mają inaczej skalę ocen skoro 4+ to dla nich zła ocena
Odpisz
20 lutego 2025, 17:17
@Talerz: Z tego, co wiem, to w Stanach funkcjonuje skala od F do A, a w Azji częściej używa się skali procentowej od 0 do 100... w tej skali 4+ to faktycznie nienajlepiej
Odpisz
22 lutego 2025, 23:13
@IkarAviator: nie że coś ale w Korei południowej 70% to pała więc 4- to całkiem dużo
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2025, 23:39
Mój umysł myślał, że na drugim obrazku dziecko dostanie C++ xD
Odpisz
21 lutego 2025, 19:29
@Lisedra: Najgorzej
No, ale z drugiej strony mogło dostać HTML
Odpisz
20 lutego 2025, 17:53
Moi bielsi być nie mogą a i tak zawsze by znaleźli problem z 6 z testu
Odpisz