Czyżby to coś, co uwielbiam u kobiet?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2014, 21:47
Nieee sadła to ja nie lubię :/
Odpisz
22 sierpnia 2014, 09:17
@Flawless: . A kto lubi? Ja jestem dziewczyną i u chłopaków sadła nie lubię.
Odpisz
22 sierpnia 2014, 07:54
trollolol
Odpisz
21 sierpnia 2014, 21:00
dwustronna... jak kocyk :D
Odpisz
20 sierpnia 2014, 19:00
było... a przynajmniej podobne. Tiko kruwa nie dawaj obrazków które już były
Odpisz
21 sierpnia 2014, 20:30
Nie było, nie pie**ol głupot
Odpisz
21 sierpnia 2014, 20:40
było
Odpisz
21 sierpnia 2014, 20:52
To dajesz link
Odpisz
21 sierpnia 2014, 21:29
ta... Bo ja znam link do każdego obrazka na jeja.pl
Odpisz
21 sierpnia 2014, 21:30
To nie pieprz głupot, że było jak nie było
Odpisz
25 sierpnia 2014, 17:12
było >_>
Odpisz
25 sierpnia 2014, 19:35
Jak było to dawaj link. Na razie nie masz dowodów
Odpisz
26 sierpnia 2014, 09:49
Nie znalazłem, ale i tak było. Nie znam wszystkich obrazków. Ale już to widziałem, może ciebie nie denerwuje jak widzisz te same obrazki, ale mnie tak.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 13:05
Powtarzam, że nie masz dowodów. Jesteś na tej stronie ile? Tydzień? Miesiąc? Ja na tej stronie jestem 4 lata i nie widziałem.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:18
Ja 2 a widziałem :) więc wiesz.
Odpisz