Dlatego gram na community serwerach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
I po kłopocie
Dobrze czasem się oderwać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To się nie może nie udać
Frustrujące
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2025, 22:45
Po cholere oni to w ogóle wprowadzili jak boty to i tak obchodziły
Odpisz
20 czerwca, 20:15
@kokomando: dla hajsu
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2025, 06:48
Dla tych co nie wiedzą
Od wydarzenia Kryzysu botów
Volvo wyłączyło wszystkim graczom F2P textchat ponieważ boty pisały linki do podejrzanych stron
Czy inne rasistowskie obelgi
Teraz jest próba przywrócenia darmowym graczom taxtchatu
Rozwiązaniem jest kupienie czego kolwiek w sklepie manco
Odpisz
28 kwietnia 2025, 07:30
@Boberek00: skoro wydadzą pieniądze to znaczy że nie są darmowi huh
Odpisz
28 kwietnia 2025, 19:09
@CzerwonyPoniacz: No tak .-.
Odpisz
28 kwietnia 2025, 20:12
@Boberek00: nie mogli po prostu walnąć jakiegoś captcha
Odpisz
28 kwietnia 2025, 20:21
@kreatywnylogin: móc mogli by
ale volvo ma tej gry po prostu dość
Odpisz
21 czerwca 2025, 16:19
@Boberek00: ja zacząłem grać w tf2 zanim to usuneli. Pamiętam jakie to było wk...iające kiedy jako f2p nie mogłem nawet chociażby użyć durnej komendy na zawołanie medyka
Odpisz
21 czerwca 2025, 16:12
Aktualnie to niektóre konta f2p mogą normalnie używać czatu zarówno tego zwykłego jak i głosowego. A i jeszcze komend głosowych
Odpisz
28 kwietnia 2025, 20:30
Znając TF2, dziwię się że nie nauczyli się porozumiewać kodem Morse'a
Odpisz
28 kwietnia 2025, 17:03
boty rujnują wszystko, jaki jest sens ich? po to by podbijać poziomy i sprzedać?
Odpisz
28 kwietnia 2025, 19:09
@Cymbal: by wk...ić graczy
Omega tronic to dobrze pokazał
Odpisz
28 kwietnia 2025, 17:29
Dlatego gram na community serwerach
Odpisz
28 kwietnia 2025, 07:01
A oto moja impresja pewnego innego kota
EKHEM
J...ny kapitalizm już nawet nam rozmawiać w grach nie pozwala bez płacenia kasy gigantom 😔
Odpisz