Jednak kocham Beksińskiego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Ikony
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Fajnie że odpowiedzieli
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2025, 10:39
Wiecie, że Beksiński przez większość życia był fotografem, a dopiero potem malarzem? A no i w młodości stracił fragmenty palców u lewej ręki przez wybuch
Odpisz
30 kwietnia 2025, 20:00
@IkarAviator: To lekcja, że trzeba obchodzić się ostrożnie z parówkami.
Odpisz
28 kwietnia 2025, 16:36
Uwielbiam Beksińskiego aczkolwiek (zapomniałem nazwiska) jest drugi Polak który malował nieco do Iron Harvesta(najprawdopodobniej) i ogólnie takie zajebiste słowiańskie klimaty. Z wilkołakami i tego typu
Odpisz
28 kwietnia 2025, 21:06
@Dov_Pl: Jakub Różalski?
Odpisz
29 kwietnia 2025, 05:23
@niggiddu: yep
Odpisz
28 kwietnia 2025, 10:59
Najlepszy polski malarz, a i tak wszyscy pie....ą tylko o Matejce
Odpisz
28 kwietnia 2025, 16:59
@DorjanOllo: z czego kojarzę to on używał aktorów(rodziny itd), więc to trochę iście na łatwiznę
Odpisz
28 kwietnia 2025, 16:58
prace jak ze snu
Odpisz