Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2025, 09:09
Nie powiedziałabym
Na moim zadupiu są stare linie i często wywala prąd na kilka godzin albo na cały dzień. Nikt nie robi z tego wielkiego halo
Odpisz
30 kwietnia 2025, 17:29
Tak, bo Europejczycy pragną, fantazjują o postapo
Odpisz
1 maja 2025, 21:08
@WujekFoliarz: szczególnie Słowianie
Odpisz
30 kwietnia 2025, 12:17
Nie no w sumie zależy.
W Chile w sumie wyj...ło prąd w całym kraju na kilka godzin.
A potem już było gut.
Odpisz
30 kwietnia 2025, 11:57
oj nie wiem, zdarzało się u nas nie raz po wichurze długo prądu nie mieć (albo jak ktoś nie zapłacił)
Odpisz