Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Znak czasów
Chciał tylko pomóc
Szybki jak błyskawica
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2025, 15:15
Kurde ja mam drogę w okolicach co tak dosłownie wygląda
Odpisz
1 maja 2025, 22:47
50 lat temu też
Odpisz
2 maja 2025, 00:58
@Annika1: jak i 75 lat temu
Odpisz
2 maja 2025, 14:29
@Shadow_Hedge: niestety nie
Elektryfikacja, typ znaków i Model busa, nie pozwalają sięgnąć aż tak daleko
Odpisz
2 maja 2025, 23:20
@Annika1: Nie powiedziałabym. Szyld Orlenu zdradza możliwy rocznik tego zdjęcia i na pewno pochodzi z wieku XXI. Rok 1999 można wykluczyć gdyż spółka ta została przemianowana z CPN w dniu 7 września 1999 a zakładając że byłby wtedy koniec września lub początek października (szyld od razu nie zostałby zmieniony) to wtedy drzewa miałyby kolorowe liście i trawa nie byłaby tak kontrastowo-zielonkawa.
Odpisz
2 maja 2025, 23:32
@AlMalina: zastąp Orlen reklamą targu i masz dodatkowe z 30 lat. Zresztą "orzełka" zauważyłam dopiero po 1 poście, co nie zmienia ponadczasowego klimatu żyjątka.
Odpisz
2 maja 2025, 23:39
@AlMalina: Tak na poważnie mówiąc to najwcześniej byłby to maj 2000 bo autobus ma białą tablicę rejestracyjną.
Odpisz
2 maja 2025, 23:40
@Shadow_Hedge: 75 lat to nie. Pierwszy egzemplarz Autosana H9 powstał w 1974 roku. Znaki drogowe wyglądały wtedy inaczej + nie było wtedy słupków oddzielających drogę od pobocza i tak samo ze słupami energetycznymi + elektryfikacja była tylko w miastach aglomeracyjnych o ile takowe mogły sobie na takie coś pozwolić ale powszechna elektryfikacja miała miejsce dopiero w latach 60-tych. Lampy uliczne w sumie też nie pasują gdyż na sodowe mogły sobie pozwolić miasta. We wioskach powszechne były lampy rtęciowe a dopiero w latach 1970 gdzieniegdzie zaczęto wymieniać lampy rtęciowe na sodowe. Przystanek też nie pasuje gdyż po zakończeniu wojny i początków PRL powstawały dopiero z drewna i blach stalowych.
Odpisz
3 maja 2025, 00:06
@Shadow_Hedge: To fakt. Nie zauważyłam tego xD
Odpisz
2 maja 2025, 00:18
Mogło by być nawet zrobione w PRL'u tylko odkolorowane, to by wyjaśniało ciut podejrzanie wysoki kontrast
Odpisz
2 maja 2025, 14:31
@Losowa_Osoba: a na tym plakacie to nie Orlen aby?
Ale zgadzam się że mogło być zrobione w dowolnym momencie po 1970 r.
Odpisz
30 kwietnia 2025, 19:36
Stare, ale wciąż działa. Oznaka jakości.
Odpisz
1 maja 2025, 19:35
@TrueStoryGuy: 3 mln kilometrów przebiegu w tym 800 tys na luzie
Odpisz
30 kwietnia 2025, 19:20
Moje miasto zaledwie kilka lat temu pozbyło się tych autobusów
Odpisz
30 kwietnia 2025, 21:14
@PanPiernik: ZTM Świerklaniec teraz odkupuje Ikarusy ze złomu XDDDD
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2025, 18:11
Mem był, ale, że prawdziwy, może przejść
Odpisz
30 kwietnia 2025, 18:48
@Dexter_Ward: mem nie był, ale że fałszywy, nie może przejść
Odpisz
30 kwietnia 2025, 18:04
Polska. Polska nigdy się nie zmienia.
Odpisz