Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gruba_Bulwa

11 maja 2025, 15:15

Kurde ja mam drogę w okolicach co tak dosłownie wygląda

Avatar Annika1

1 maja 2025, 22:47

50 lat temu też

Avatar Shadow_Hedge

2 maja 2025, 00:58

@Annika1: jak i 75 lat temu

Avatar Annika1

2 maja 2025, 14:29

@Shadow_Hedge: niestety nie
Elektryfikacja, typ znaków i Model busa, nie pozwalają sięgnąć aż tak daleko

Avatar AlMalina

2 maja 2025, 23:20

@Annika1: Nie powiedziałabym. Szyld Orlenu zdradza możliwy rocznik tego zdjęcia i na pewno pochodzi z wieku XXI. Rok 1999 można wykluczyć gdyż spółka ta została przemianowana z CPN w dniu 7 września 1999 a zakładając że byłby wtedy koniec września lub początek października (szyld od razu nie zostałby zmieniony) to wtedy drzewa miałyby kolorowe liście i trawa nie byłaby tak kontrastowo-zielonkawa.

Avatar Annika1

2 maja 2025, 23:32

@AlMalina: zastąp Orlen reklamą targu i masz dodatkowe z 30 lat. Zresztą "orzełka" zauważyłam dopiero po 1 poście, co nie zmienia ponadczasowego klimatu żyjątka.

Avatar Shadow_Hedge

2 maja 2025, 23:39

@AlMalina: Tak na poważnie mówiąc to najwcześniej byłby to maj 2000 bo autobus ma białą tablicę rejestracyjną.

Avatar AlMalina

2 maja 2025, 23:40

@Shadow_Hedge: 75 lat to nie. Pierwszy egzemplarz Autosana H9 powstał w 1974 roku. Znaki drogowe wyglądały wtedy inaczej + nie było wtedy słupków oddzielających drogę od pobocza i tak samo ze słupami energetycznymi + elektryfikacja była tylko w miastach aglomeracyjnych o ile takowe mogły sobie na takie coś pozwolić ale powszechna elektryfikacja miała miejsce dopiero w latach 60-tych. Lampy uliczne w sumie też nie pasują gdyż na sodowe mogły sobie pozwolić miasta. We wioskach powszechne były lampy rtęciowe a dopiero w latach 1970 gdzieniegdzie zaczęto wymieniać lampy rtęciowe na sodowe. Przystanek też nie pasuje gdyż po zakończeniu wojny i początków PRL powstawały dopiero z drewna i blach stalowych.

Avatar AlMalina

3 maja 2025, 00:06

@Shadow_Hedge: To fakt. Nie zauważyłam tego xD

Avatar Losowa_Osoba

2 maja 2025, 00:18

Mogło by być nawet zrobione w PRL'u tylko odkolorowane, to by wyjaśniało ciut podejrzanie wysoki kontrast

Avatar Annika1

2 maja 2025, 14:31

@Losowa_Osoba: a na tym plakacie to nie Orlen aby?
Ale zgadzam się że mogło być zrobione w dowolnym momencie po 1970 r.

Avatar TrueStoryGuy

30 kwietnia 2025, 19:36

Stare, ale wciąż działa. Oznaka jakości.

Avatar Knudson

1 maja 2025, 19:35

@TrueStoryGuy: 3 mln kilometrów przebiegu w tym 800 tys na luzie

Avatar PanPiernik

30 kwietnia 2025, 19:20

Moje miasto zaledwie kilka lat temu pozbyło się tych autobusów

Avatar Xol1mn3c_

30 kwietnia 2025, 21:14

@PanPiernik: ZTM Świerklaniec teraz odkupuje Ikarusy ze złomu XDDDD

Avatar Dexter_Ward

Edytowano - 30 kwietnia 2025, 18:11

Mem był, ale, że prawdziwy, może przejść

Avatar JaJestemZWami

30 kwietnia 2025, 18:48

@Dexter_Ward: mem nie był, ale że fałszywy, nie może przejść

Avatar Rusty_the_Protogen

30 kwietnia 2025, 18:04

Polska. Polska nigdy się nie zmienia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Znak czasów

Chciał tylko pomóc

Szybki jak błyskawica

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka