Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niegrzeczny Oskarek
Ch-chesz wyparować...?
Ziarenko traumy wyrosło
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 maja 2025, 07:53
Czy to w Polsce?
Bo jeśli tak, to po jakiego uja fotoradar ma HUD po niemiecku? No to wygląda na niemiecki
I angielsku też
Odpisz
27 maja 2025, 08:33
@malinowy_kot: Chyba to było o Szwajcarii ale mogę się mylić. Na pewno nie w Polsce.
Odpisz
16 maja 2025, 20:06
POTĘŻNA TURBOKACZKA
Odpisz
16 maja 2025, 20:40
@NLefu: P
Odpisz
16 maja 2025, 20:40
@Nerius: O
Odpisz
16 maja 2025, 20:41
@NLefu: T
Odpisz
16 maja 2025, 20:56
@Nerius: Ę
Odpisz
16 maja 2025, 20:57
@NLefu: Ż
Odpisz
16 maja 2025, 21:32
@Nerius: N
Odpisz
16 maja 2025, 21:34
@Barti2024: A
Odpisz
16 maja 2025, 21:39
@Nerius: *spacja*
Odpisz
16 maja 2025, 21:45
@rozwalgo: T
Odpisz
16 maja 2025, 22:14
@Nerius: u
Odpisz
17 maja 2025, 11:25
@OtokoNoKaze: R
Odpisz
17 maja 2025, 22:28
@NLefu: b
Odpisz
18 maja 2025, 11:10
@Barti2024: O
Odpisz
18 maja 2025, 11:34
@NLefu: K
Odpisz
18 maja 2025, 11:36
@Barti2024: A
Odpisz
20 maja 2025, 12:15
@NLefu: C
Odpisz
20 maja 2025, 14:09
@MasloPolskie: Z
Odpisz
20 maja 2025, 20:59
@NLefu: k
Odpisz
21 maja 2025, 07:40
@OtokoNoKaze: A
Odpisz
21 maja 2025, 07:41
@Barti2024:
Odpisz
16 maja 2025, 22:14
Kaczka nie kaczka ale mandacik będzie
Odpisz