Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba brać osobną torbę
Równi i równiejsi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2025, 21:35
jezu no znowu mnie ten kraj prześladuje wszędzie, już nawet tu jest ;-;
Odpisz
13 czerwca 2025, 21:00
@szklanka67: Trzeba zniszczyć Austrię. Nie dość, że wymusza haracze, np. aż 20% od zysku z kapitału, to jeszcze ludzi prześladuje. Bandycka organizacja.
Odpisz
19 maja 2025, 23:57
Dzięki opie. Teraz mieszkam w d*pie strusia
Odpisz
20 maja 2025, 08:45
@KittyQueen: nie mieszkasz w wiedniu, mieszkasz w polsce bo jesteś polakiem patriotą i znasz obowiązki polskie
Odpisz
20 maja 2025, 09:18
@Kolo_killer: nie wiem czy to żart czy nie ale w Wiedniu i tak mieszkam. Od września zeszłego roku
Odpisz
26 maja 2025, 19:39
@KittyQueen: nie mieszkasz.
Odpisz
13 czerwca 2025, 21:00
@KittyQueen: Nie ma takiego miasta jak Wiedeń. Jest Wieluń.
Odpisz
27 maja 2025, 15:16
Widzę, że nie tylko mi się to tak kojarzy
Odpisz
20 maja 2025, 00:28
Austruś
Odpisz