memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 maja 2025, 10:28
Kamizelkę przerabialiście?
Odpisz
4 lipca 2025, 12:00
@Annika1: tak była, krótka, konkretna i na temat bez wypełniacza
Edytowano - 26 maja 2025, 20:53
To w klasach 1-3 były jakieś lektury?
27 maja 2025, 07:46
@Adix174: na przykład "Dzieci z Bullerbyn"
26 maja 2025, 17:11
Poczekaj na Lalkę
26 maja 2025, 19:07
@KittyQueen: Lalka była gruba, ale dobrze się ją czytało(przynajmniej mi)
26 maja 2025, 19:21
@Kocham_Korwinka: dla mnie była nudna. Zbrodnia i kara była najlepsza
26 maja 2025, 17:55
u mnie na odwrót było w 1-3 mieliśmy do nauki lektury 5-8 klas a jak już byliśmy w klasach 4-8 to zero lektur dosłownie nie pytajcie czemu bo sam tego nie wiem
26 maja 2025, 17:29
Le*tury
20 maja 2025, 15:55
Latarnik
20 maja 2025, 12:23
Oskar i pani róża?
20 maja 2025, 09:43
A Sklepy Cynamonowe?
20 maja 2025, 09:45
@rozwalgo: średnia
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 maja 2025, 10:28
Kamizelkę przerabialiście?
Odpisz
4 lipca 2025, 12:00
@Annika1: tak była, krótka, konkretna i na temat bez wypełniacza
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2025, 20:53
To w klasach 1-3 były jakieś lektury?
Odpisz
27 maja 2025, 07:46
@Adix174: na przykład "Dzieci z Bullerbyn"
Odpisz
26 maja 2025, 17:11
Poczekaj na Lalkę
Odpisz
26 maja 2025, 19:07
@KittyQueen: Lalka była gruba, ale dobrze się ją czytało(przynajmniej mi)
Odpisz
26 maja 2025, 19:21
@Kocham_Korwinka: dla mnie była nudna. Zbrodnia i kara była najlepsza
Odpisz
26 maja 2025, 17:55
u mnie na odwrót było w 1-3 mieliśmy do nauki lektury 5-8 klas a jak już byliśmy w klasach 4-8 to zero lektur dosłownie nie pytajcie czemu bo sam tego nie wiem
Odpisz
26 maja 2025, 17:29
Le*tury
Odpisz
20 maja 2025, 15:55
Latarnik
Odpisz
20 maja 2025, 12:23
Oskar i pani róża?
Odpisz
20 maja 2025, 09:43
A Sklepy Cynamonowe?
Odpisz
20 maja 2025, 09:45
@rozwalgo: średnia
Odpisz