Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie po oczach
Pilne
Trzykrotny T
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2025, 19:50
Dosłownie ja xdd (mam Aspergera)
Odpisz
8 stycznia, 21:37
@ILaughAtMyOwnJokes: ja też
Odpisz
11 czerwca 2025, 16:04
Ło dosłownie Ja
Odpisz
17 maja 2025, 14:14
No tak bo w końcu trzeba mieć autyzm by tak mieć
Odpisz
27 maja 2025, 20:26
@Hacjul: myślę, że u autystów jest to po prostu częstsze, bo mają "bardziej kolorowy umysł" jak ja to czasem nazywam. Większe tendencje do uciekania w fikcje, derealizacja itd.
Pewne "cechy" autystyczne będą występować u większości społeczeństwa, np, że ktoś nie chce czegoś zjeść przez teksturę danego posiłku, albo ma ulubioną łyżkę i z innej nie lubi korzystać, bo to niekomfortowe. Albo chodzi w jednej ulubionej bluzie i ciężko ją wymienić na inną jak się zniszczy.
Zwyczajnie autyści mają tych cech zdecydowanie więcej i większe predyspozycje do częstszej ucieczki w kreatywność jak w wypadku mema.
Co nie znaczy, że jakiś losowy Łukasz albo Ma*cin bez autyzmu nie mogą mieć takich ucieczek w kreatywność.
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2025, 20:34
@ViccyArt: ja bym nie przyrównywał tego typu zachowań do tego na memie, ani tym bardziej nie nazywał "ucieczką przed kreatywność", to po prostu powszechna reakcja mózgu na muzykę która się podoba, może poza tą częścią o hiperfiksacjach, bo mogą być jeszcze np. wspomnienia
Odpisz
27 maja 2025, 20:37
@Hacjul: nie musi to występować przy muzyce. 90% moich myśli tak wygląda niezależnie czy słucham czegoś, czy nie. To reakcja bezwarunkowa, której nie umiem zatrzymać. Mój mózg prawie cały czas wymyśla nowy scenariusz fikcyjnych postaci, nie pozwala się oderwać od tego. Pozostałe 10% to te myśli kiedy próbuję spać i mózg mi przypomina jak kiedyś do kogoś w Londynie powiedziałam "nie", agresywnie się odwracając do niego jak się mnie spytał o czym gadam z koleżanką... Albo inne rzeczy o których nie pamięta już nikt po za mną, a mi dalej wstyd
Odpisz
27 maja 2025, 20:44
@ViccyArt: to nie autyzm tylko eskapizm i natłok myśli, autyzm jest jedynie powodem dlaczego ma się to u ciebie tak dobrze jak mniemam
Odpisz
27 maja 2025, 20:45
@Hacjul: a mam się świetnie, dziękuję. Czasami przeszkadza w studiach bo się skupić nie umiem dobrze przez te scenariusze w głowie, ale da się przeżyć
Odpisz
31 maja 2025, 17:42
@ViccyArt: Na moje brzmi to jak ADHD które mam
Odpisz
31 maja 2025, 17:43
audhd
Odpisz
17 maja 2025, 14:11
chwila, czyli nie tylko ja tak robiłem?
W sumie kamieni z serca
Odpisz
17 maja 2025, 14:14
@Dexter_Ward: nie tylko Ty bracie, nie tylko…
*Metallica gra w tle*
Odpisz
17 maja 2025, 14:14
@Ostatni_Klon: TheLastCloneTrooper czy to ty?
Czy wróciłeś sierżancie?
Odpisz
17 maja 2025, 14:17
@Dexter_Ward: Ej, ostatnio na TikToku był trend gdzie ludzie się zwierzali z tego ze jakies postacie na ktore lecieli pare lat temu śpiewają im popularne pop piosenki xD. Wiec wyobrazanie takich scen to canon event wielu ludzi
Odpisz
17 maja 2025, 14:20
@BardzoOryginalnaNazwa: canon event? Ja miałem we łbie całe lore, z mnóstwem postaci, lokacji, wydarzeń… widać wszyscy jesteśmy na swój sposób szurnięci
Odpisz
27 maja 2025, 22:35
@Ostatni_Klon: to już kwestia tego jak kto ma rozwiniętą wyobraźnię i też robiłem w głowie praktycznie małe universum przy niektórych kawałkach
Odpisz
29 maja 2025, 09:32
@Dexter_Ward: ja zawsze tańczyłem z kijami, mieczami, laskami i nożami jeszcze i ciągle to robię i nie przestanę. Mam za dużo zajebistych walk powiązanych z różnymi piosenkami by nie umieścić ich w książkach
Odpisz
27 maja 2025, 22:33
normalnie nie słucham muzyki ale jak już coś mi wpadnie w ucho to jak najbardziej
Odpisz
27 maja 2025, 22:01
Ja nawet muzyki nie potrzebuje lol
Odpisz
27 maja 2025, 20:34
rel asperger potwierdza
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2025, 20:08
Robię tak, jak zawsze słucham muzyki, do tego jeszcze skacze, bo umnie to albo momenty walki, albo choreografia do śpiewania, albo edit (jestem ugotowany 🙏)
Odpisz
27 maja 2025, 20:10
@Jejak_nieznany: a jeszcze jak mogę dodać, to były postacie wymyślone orzeze mnie z obskurnym lore 🙏
Odpisz
27 maja 2025, 20:22
@Jejak_nieznany: ale w momencie kiedy próbujesz przelać ten lore do jakiegoś dokumentu na pc czy coś to orientujesz się że tak naprawdę to masz tylko jakieś zmyślone sceny walk i kilka cech postaci (a przynajmniej ja tak mam)
Odpisz
27 maja 2025, 20:26
@Krol123: fr, a najgorsze jest wytłumaczenie komuś czemu twoją playlista to jakieś mieszane szambo muzyk. Ja mam przecież same "slowed+reverb"
Odpisz
27 maja 2025, 20:17
"Neurodivergent" "hyperfication"
Od przeczytania tego mema się poczułam jakbym dostała śmiertelną dawkę promieniowania
Odpisz
17 maja 2025, 17:16
To zbyt autystyczne nawet dla mnie
Odpisz
17 maja 2025, 15:32
Ten mem mnie opisuje i nie podoba mi się to
Odpisz
17 maja 2025, 14:46
Tru
Odpisz
17 maja 2025, 14:43
Siema to ja
Odpisz
17 maja 2025, 14:30
Realne
Odpisz
17 maja 2025, 14:26
To ale zmień "neurodivergent kids" na "real mfs"
Odpisz