memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 maja 2025, 21:25
Zaraz znajdą się amatorzy którzy będą wchodzić w sandałkach, i trzeba będzie wzywać helikoptery ratunkowe
Odpisz
28 maja 2025, 16:19
@kacperro520: w szpilkach już biegają
28 maja 2025, 15:30
no widać że to kurna ambitnie po najstromszym stoku
28 maja 2025, 11:44
Wrocław
19 maja 2025, 14:01
Mamy taką dumę narodową, a nikt o nim nie mówi
19 maja 2025, 14:31
@Maxtich: przecież Pafawag to fabryka a nie osoba
19 maja 2025, 14:36
@Otis_: mówię o panu Grodzieńskim
19 maja 2025, 14:09
I to jest wyczyn. A nie jakiś Mount Everest
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 maja 2025, 21:25
Zaraz znajdą się amatorzy którzy będą wchodzić w sandałkach, i trzeba będzie wzywać helikoptery ratunkowe
Odpisz
28 maja 2025, 16:19
@kacperro520: w szpilkach już biegają
Odpisz
28 maja 2025, 15:30
no widać że to kurna ambitnie po najstromszym stoku
Odpisz
28 maja 2025, 11:44
Wrocław
Odpisz
19 maja 2025, 14:01
Mamy taką dumę narodową, a nikt o nim nie mówi
Odpisz
19 maja 2025, 14:31
@Maxtich: przecież Pafawag to fabryka a nie osoba
Odpisz
19 maja 2025, 14:36
@Otis_: mówię o panu Grodzieńskim
Odpisz
19 maja 2025, 14:09
I to jest wyczyn. A nie jakiś Mount Everest
Odpisz