4 żarty, które musisz wypróbować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dobrze czasem się oderwać
Brawo za czujność!
To musiało być męczące
Należy się za piękne oczy
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2019, 19:08
Na 1, 2 i 4 polecam jeszcze wypić w miejscu publicznym.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:39
Do ostatniego:
Ale wpierw wypić
Odpisz
28 sierpnia 2014, 01:46
@volf360: Butelka po wódce. Zgodnie z definicją, wódki w niej już nie ma.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:45
@Polska_z4smazka: A co ???
Lepiej wylać żeby była pusta ???
Odpisz
28 sierpnia 2014, 11:31
@volf360: Butelka PO wódce. Jakimś sposobem została opróżniona. Napisałeś ale wpierw wypić, nie? Jest tam napisane, ze jest pusta. Jak możesz pić z pustej butelki?
Odpisz
28 sierpnia 2014, 12:59
@Polska_z4smazka: jak się destyluje alkohol to chyba wlewasz do pustych butelek a potem pijesz ?
Odpisz
28 sierpnia 2014, 17:16
@volf360: Tak, ale ta i tak jest pusta, po wódce. Czyli ktoś już to wypił lub wylał. Więc nie da się już tego wypić.
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2014, 16:06
hmmm
A ja mam taka propozycje , żeby zrobić wszystkie te czynności na odwrót.
1. Wlać komuś na siłowni do butelki, Mr. Muscle zamiast Powerad'a.
2. Podać dzieciom w przedszkolu zamiast budyniu, majonez.
3. Do opakowania po cukierkach wsypać leki.
Jakieś silnie usypiające i przeczyszczające.
4. Uzupełnić pusty słoik po nutelli, zawartością pieluch i postawić w kuchni.
5. Wlać do butelek zamiast wody, wódkę. I rozdawać uczestnikom na biegu albo maratonie. W gorący dzień, jak będą biec bardzo spragnieni.
WHY ?
FOR THE GLORY OF SATAN OF COURSE !
Odpisz
28 sierpnia 2014, 16:54
@Magio1234: jak dla mnie wygrałeś xD
Odpisz
28 sierpnia 2014, 16:20
Trzecie jest najlepsze, ktoś ma cukrzyce i przed posiłkiem musi brać tabletki, a jeśli jakiś geniusz zamieni ja na cukierki...
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:23
Haha, ależ to zabawne... Tia... Chyba tylko gimbaza się tym będzie jarać :P
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:59
@jacek1s: I tu się z tobą zgadzam
Odpisz
28 sierpnia 2014, 07:38
@jacek1s: nie wszyscy...
Odpisz
28 sierpnia 2014, 09:54
Nie wrzucam wcale wszystkich do jednego worka :)
Odpisz
28 sierpnia 2014, 16:14
@jacek1s: i dobrze, i fajny awek masz
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:26
To było słabe. Ale jeśli chodzi o nutelle to na unitarce wysmarowali nią deskę od klopa i podłogę:P Ale było zamieszanie później xD Wszyscy chodzili patrzeć jak ktoś "nabrudził"
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:28
@hvkjxbyh: u nas w biurze ktoś kiedyś na serio wysmarował podłogę i ściany. Sprzątaczka płakała jak to czyściła.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 13:07
@TheNaturat: W jakim biurze ty pracujesz?!
Odpisz
28 sierpnia 2014, 14:19
@hvkjxbyh: nie ma znaczenia w jakim. kibel jest na korytarzu, wspólny.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:42
@TheNaturat ja to zrobiłam tak że wzięłam ten majonez(czyli budyń) i jadłam go w miejscu publicznym ludzie mieli nieziemskie miny xD
Odpisz
28 sierpnia 2014, 14:16
@wiki22: Ściągnięte od cichegowuja
Odpisz
28 sierpnia 2014, 11:58
z tym ostatnim, to radzę zrobić na odwrót - do butelki po wodzie nalać wódki :D
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:56
Gdyby mój tata zobaczył że otwieram jego wódke... nie radzę wam!
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2014, 11:47
@Cards: A co to jakiś pijak (bez obrazy) że tak mu na je**nej butelce wódki po 30zł zależy ?
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:16
-O ku*wa! Mam atak! Podaj mi moje tabletki!
-Łap! Hihihi...
-Dobra biorę...O ku*wa co ty mi dał...
Zgon
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:55
@DoktorDiksior: Ma pan rację doktorze
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:03
@DoktorDiksior: stwierdzam zgon bo umar xD
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:12
@DoktorDiksior: Pacjent nie oddycha,rsczej martwy...ale dla.pewności zrobimy biopsję.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:20
@POOTIS: Czy ty wiesz co to biopsja ? Jak już to autopsje.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:26
@DoktorDiksior: to był toczeń
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:17
@Bella113: umarł na śmierć... i nie żyje.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:31
@DeadExtreme: Stan pacjenta jest stabilny
nie żyje.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:41
Po lekach mam wsypać cukierki do opakowania?
Po wódce mam wlać wodę do butelki?
:>
Odpisz
28 sierpnia 2014, 07:08
wypróbowałam wszystko oprócz pieluchy i tabletek ^_^
Odpisz
27 sierpnia 2014, 23:20
Nie ma to jak gimbaza z jeja.pl czepiająca się wylewania wódki :D.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:15
Ostatnie to tortury, takie coś zrobic, ludzie to nie jest ludzkie, bardziej ludzkie było traktowanie ludzi przez Niemców podczas IIWŚ.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:39
@dustin2001: Dla pijaka takiego jak ty to napewno
Odpisz
28 sierpnia 2014, 09:04
Ja bym rodakowi takiego czegoś nie zrobił. Ale po tobie widac, że tworzysz działania antypolskie. Precz z tobą i twoim poplecznikami.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:00
@dustin2001: sorry ale ja nie piję bo mam 13 lat -.- . Ale z tą wódką to można ją przelać do innej butelki a tobie odwala jakby ci rodzine zabili
Odpisz
28 sierpnia 2014, 11:29
Spoko ja też nie piję, ale dla mnie rodacy to jakby rodzina, ale tacy prawdziwi Polacy.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:01
Zrobiłam to drugie :)
Odpisz
27 sierpnia 2014, 22:29
@wiki22: najsmaczniejsza sałatka ever i najsaczniejsze jajka z majonezem
Odpisz