Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2019, 19:08

Na 1, 2 i 4 polecam jeszcze wypić w miejscu publicznym.

Avatar volf360

27 sierpnia 2014, 22:39

Do ostatniego:
Ale wpierw wypić

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar volf360

28 sierpnia 2014, 12:59

@Polska_z4smazka: jak się destyluje alkohol to chyba wlewasz do pustych butelek a potem pijesz ?

Avatar Polska_z4smazka

28 sierpnia 2014, 17:16

@volf360: Tak, ale ta i tak jest pusta, po wódce. Czyli ktoś już to wypił lub wylał. Więc nie da się już tego wypić.

Avatar Magio1234

Edytowano - 28 sierpnia 2014, 16:06

hmmm

A ja mam taka propozycje , żeby zrobić wszystkie te czynności na odwrót.


1. Wlać komuś na siłowni do butelki, Mr. Muscle zamiast Powerad'a.


2. Podać dzieciom w przedszkolu zamiast budyniu, majonez.


3. Do opakowania po cukierkach wsypać leki.
Jakieś silnie usypiające i przeczyszczające.


4. Uzupełnić pusty słoik po nutelli, zawartością pieluch i postawić w kuchni.


5. Wlać do butelek zamiast wody, wódkę. I rozdawać uczestnikom na biegu albo maratonie. W gorący dzień, jak będą biec bardzo spragnieni.


WHY ?

FOR THE GLORY OF SATAN OF COURSE !

Avatar neokids15

28 sierpnia 2014, 16:54

@Magio1234: jak dla mnie wygrałeś xD

Avatar SteelFoxi

28 sierpnia 2014, 16:20

Trzecie jest najlepsze, ktoś ma cukrzyce i przed posiłkiem musi brać tabletki, a jeśli jakiś geniusz zamieni ja na cukierki...

Avatar jacek1s

27 sierpnia 2014, 21:23

Haha, ależ to zabawne... Tia... Chyba tylko gimbaza się tym będzie jarać :P

Avatar MatMan

27 sierpnia 2014, 22:59

@jacek1s: I tu się z tobą zgadzam

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2014, 07:38

@jacek1s: nie wszyscy...

Avatar jacek1s

28 sierpnia 2014, 09:54

Nie wrzucam wcale wszystkich do jednego worka :)

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2014, 16:14

@jacek1s: i dobrze, i fajny awek masz

Avatar hvkjxbyh

27 sierpnia 2014, 21:26

To było słabe. Ale jeśli chodzi o nutelle to na unitarce wysmarowali nią deskę od klopa i podłogę:P Ale było zamieszanie później xD Wszyscy chodzili patrzeć jak ktoś "nabrudził"

Avatar TheNaturat

27 sierpnia 2014, 22:28

@hvkjxbyh: u nas w biurze ktoś kiedyś na serio wysmarował podłogę i ściany. Sprzątaczka płakała jak to czyściła.

Avatar hvkjxbyh

28 sierpnia 2014, 13:07

@TheNaturat: W jakim biurze ty pracujesz?!

Avatar TheNaturat

28 sierpnia 2014, 14:19

@hvkjxbyh: nie ma znaczenia w jakim. kibel jest na korytarzu, wspólny.

Avatar wiki22

28 sierpnia 2014, 08:42

@TheNaturat ja to zrobiłam tak że wzięłam ten majonez(czyli budyń) i jadłam go w miejscu publicznym ludzie mieli nieziemskie miny xD

Avatar MasterW

28 sierpnia 2014, 14:16

@wiki22: Ściągnięte od cichegowuja

Avatar Phantom_of_the_Opera

28 sierpnia 2014, 11:58

z tym ostatnim, to radzę zrobić na odwrót - do butelki po wodzie nalać wódki :D

Avatar Cards

27 sierpnia 2014, 22:56

Gdyby mój tata zobaczył że otwieram jego wódke... nie radzę wam!

Avatar zawodnik22

Edytowano - 28 sierpnia 2014, 11:47

@Cards: A co to jakiś pijak (bez obrazy) że tak mu na je**nej butelce wódki po 30zł zależy ?

Avatar DoktorDiksior

27 sierpnia 2014, 21:16

-O ku*wa! Mam atak! Podaj mi moje tabletki!
-Łap! Hihihi...
-Dobra biorę...O ku*wa co ty mi dał...
Zgon

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar DeadExtreme

28 sierpnia 2014, 08:17

@Bella113: umarł na śmierć... i nie żyje.

Avatar Juarez

28 sierpnia 2014, 10:31

@DeadExtreme: Stan pacjenta jest stabilny
nie żyje.

Avatar jakubnowak98

28 sierpnia 2014, 08:41

Po lekach mam wsypać cukierki do opakowania?
Po wódce mam wlać wodę do butelki?
:>

Avatar eenika987

28 sierpnia 2014, 07:08

wypróbowałam wszystko oprócz pieluchy i tabletek ^_^

Avatar matigrzegorz

27 sierpnia 2014, 23:20

Nie ma to jak gimbaza z jeja.pl czepiająca się wylewania wódki :D.

Avatar dustin2001

27 sierpnia 2014, 22:15

Ostatnie to tortury, takie coś zrobic, ludzie to nie jest ludzkie, bardziej ludzkie było traktowanie ludzi przez Niemców podczas IIWŚ.

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2014, 22:39

@dustin2001: Dla pijaka takiego jak ty to napewno

Avatar dustin2001

28 sierpnia 2014, 09:04

Ja bym rodakowi takiego czegoś nie zrobił. Ale po tobie widac, że tworzysz działania antypolskie. Precz z tobą i twoim poplecznikami.

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2014, 10:00

@dustin2001: sorry ale ja nie piję bo mam 13 lat -.- . Ale z tą wódką to można ją przelać do innej butelki a tobie odwala jakby ci rodzine zabili

Avatar dustin2001

28 sierpnia 2014, 11:29

Spoko ja też nie piję, ale dla mnie rodacy to jakby rodzina, ale tacy prawdziwi Polacy.

Avatar wiki22

27 sierpnia 2014, 21:01

Zrobiłam to drugie :)

Avatar TheNaturat

27 sierpnia 2014, 22:29

@wiki22: najsmaczniejsza sałatka ever i najsaczniejsze jajka z majonezem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Dobrze czasem się oderwać

Brawo za czujność!

To musiało być męczące

Należy się za piękne oczy

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka