Ktoś jeszcze nie oglądał Breaking Bad? Albo 2012?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ikony
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2025, 14:29
nie oglądałem łamania zła
Odpisz
19 lipca 2025, 19:19
@DiamondMine9960: Ja też. Ale kuzyn mi tyle opowiadał, że chyba nawet nie muszę (Say my name to jeden z moich ulubionych tekstów)
Odpisz
19 lipca 2025, 22:44
@Figarus: To tak jakby Ci kuzyn opowiedział, jakiego pysznego jadł kebsa i Ty byś stwierdził, że w takim razie Ty już nie musisz.
Odpisz
17 lipca 2025, 06:54
Mój dziadek od strony mamy miał bardzo wyraźna szczękę, (takie prawie gigachad), w loterii genetycznej wszystkie jego wnuczki też taka odzieczyły, kuzynka jak ścieła włosy na krótko wygladała bardziej męsko niż większość azjatów, więc nie ma się z czego śmiać
Odpisz