Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tacy sami, a ściana między nami
Mało znany szczegół
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2025, 06:08
Serio? Jak się tak cieszycie, to rozumiem, że jak Putin do nas przyjdzie to przywitacie go z otwartymi ramionami?
Odpisz
28 lipca 2025, 23:02
@Katrina2712: zależy o którą część pytasz. My? Nie. Wschód? Zapewne powitanie chlebem i solą.
Odpisz
19 lipca 2025, 22:09
Liczę na to, że po kropkach jest napisane, że wschodniej. Także, po ostatnich wyborach, proponuję postawić płot, I ambasadę w Suwałkach. Będziemy co prawda zabawnie wyglądać, ale Cypr,Monako i Portugalia,tak czy siak, wciąż dzierżą, diamentową szczotkę do klopa, w tej kategorii. Powiedziałabym żart, bo mi się specyficzny, geograficzny dowcip aktywował, no ale tu mogą być nieletni xdd
Ah, bo znów zapomnę: koszyczek na rozpałkę \_/
Odpisz
19 lipca 2025, 22:14
@Letycja: a gdyby tak
a gdyby tak podzielić polskę wg przebiegu granicy zaboru rosyjskiego
Odpisz
20 lipca 2025, 19:07
@cristofer7: lepiej wcale nie dzielić. To by się źle skończyło. Byłoby co najmniej jak w memie, że Polski nie będzie.
Mam swoje teorie jak by to się potoczyło, ale nie będę ich tu przytaczał, bo wywołam gównoburzę.
Zasadniczo, lepiej, gdyby się wszyscy pogodzili choć patrząc na aktualny stan rzeczy, to chyba trzeba by cudu... Ale nie ma co podsycać podziałów, lepiej deskalować konflikty wewnątrz kraju, bo się skończy jak z I RP.
Odpisz
20 lipca 2025, 19:10
czyli na podziale (rozbiorach) xd
nie no tak sobie śmieszkuję, kraj jest w cholerę podzielony bo ludzie nie umieją rzeczowo dyskutować czy przyznać się do swojego błędu, jest to pewna mentalność której nie przeskoczysz
Odpisz
20 lipca 2025, 19:35
@cristofer7: dokładnie, gdyby chociaż przestali otwarcie walczyć i skończyło by się wydzieranie, przeszkadzanie i wyzywanie od k i ch to by było już dobrze (o przemocy nie wspominając)
Odpisz
22 lipca 2025, 15:54
@Letycja: ojoj demokracja kogoś rozgniewała 🤗
Odpisz
23 lipca 2025, 19:30
ciężko jest rzeczowo dyskutować kiedy jedna strona chce żle a druga dobrze
Odpisz
20 lipca 2025, 14:10
Gdyby internet istniał w 1795:
Odpisz
20 lipca 2025, 07:19
Nosz k...a wreszcie
Odpisz
19 lipca 2025, 22:38
Likwidatorem jest Putin i atomice.
Odpisz
18 lipca 2025, 16:43
W końcu. Rigcz.
Odpisz
18 lipca 2025, 16:27
Iwan z Dyneburga przybędzie
Odpisz
18 lipca 2025, 16:10
Moje głupie, oślepione przez słońce dupsko kliknęło w dół, a chciałem w górę. Ch*jnia
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2025, 16:21
@rumcajschr: można zmienić głos
smh
Odpisz
18 lipca 2025, 17:13
@Xelven: Gdybym w momencie pisania tego komentarza miał tę możliwość, to bym go nie napisał
Odpisz
18 lipca 2025, 18:30
@rumcajschr: gdybym mógł zjeść se pitce, to bym zjadł
ale alas, nie moge
Odpisz
18 lipca 2025, 16:10
Znowu?
Odpisz
18 lipca 2025, 16:04
W jej miejscu powstanie kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym
Odpisz
18 lipca 2025, 15:55
Tusk wygrał
Odpisz
18 lipca 2025, 15:54
My life be like ooh ahh ooh ahh
Odpisz
18 lipca 2025, 15:52
Tusk, ale z poprzedniej kadencji?
Odpisz