Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Katrina2712

20 lipca 2025, 06:08

Serio? Jak się tak cieszycie, to rozumiem, że jak Putin do nas przyjdzie to przywitacie go z otwartymi ramionami?

Avatar Letycja

28 lipca 2025, 23:02

@Katrina2712: zależy o którą część pytasz. My? Nie. Wschód? Zapewne powitanie chlebem i solą.

Avatar Letycja

19 lipca 2025, 22:09

Liczę na to, że po kropkach jest napisane, że wschodniej. Także, po ostatnich wyborach, proponuję postawić płot, I ambasadę w Suwałkach. Będziemy co prawda zabawnie wyglądać, ale Cypr,Monako i Portugalia,tak czy siak, wciąż dzierżą, diamentową szczotkę do klopa, w tej kategorii. Powiedziałabym żart, bo mi się specyficzny, geograficzny dowcip aktywował, no ale tu mogą być nieletni xdd
Ah, bo znów zapomnę: koszyczek na rozpałkę \_/

Avatar cristofer7

19 lipca 2025, 22:14

@Letycja: a gdyby tak
a gdyby tak podzielić polskę wg przebiegu granicy zaboru rosyjskiego

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2025, 19:07

@cristofer7: lepiej wcale nie dzielić. To by się źle skończyło. Byłoby co najmniej jak w memie, że Polski nie będzie.

Mam swoje teorie jak by to się potoczyło, ale nie będę ich tu przytaczał, bo wywołam gównoburzę.

Zasadniczo, lepiej, gdyby się wszyscy pogodzili choć patrząc na aktualny stan rzeczy, to chyba trzeba by cudu... Ale nie ma co podsycać podziałów, lepiej deskalować konflikty wewnątrz kraju, bo się skończy jak z I RP.

Avatar cristofer7

20 lipca 2025, 19:10

czyli na podziale (rozbiorach) xd
nie no tak sobie śmieszkuję, kraj jest w cholerę podzielony bo ludzie nie umieją rzeczowo dyskutować czy przyznać się do swojego błędu, jest to pewna mentalność której nie przeskoczysz

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2025, 19:35

@cristofer7: dokładnie, gdyby chociaż przestali otwarcie walczyć i skończyło by się wydzieranie, przeszkadzanie i wyzywanie od k i ch to by było już dobrze (o przemocy nie wspominając)

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2025, 15:54

@Letycja: ojoj demokracja kogoś rozgniewała 🤗

Avatar ptasznik5

23 lipca 2025, 19:30

ciężko jest rzeczowo dyskutować kiedy jedna strona chce żle a druga dobrze

Avatar Shadow_Hedge

20 lipca 2025, 14:10

Gdyby internet istniał w 1795:

Avatar pancerny_jejak

20 lipca 2025, 07:19

Nosz k...a wreszcie

Avatar MikiGaming

19 lipca 2025, 22:38

Likwidatorem jest Putin i atomice.

Avatar Beowulf_

18 lipca 2025, 16:43

W końcu. Rigcz.

Avatar BlackMorbius61

18 lipca 2025, 16:27

Iwan z Dyneburga przybędzie

Avatar rumcajschr

18 lipca 2025, 16:10

Moje głupie, oślepione przez słońce dupsko kliknęło w dół, a chciałem w górę. Ch*jnia

Avatar Xelven

Edytowano - 18 lipca 2025, 16:21

@rumcajschr: można zmienić głos
smh

Avatar rumcajschr

18 lipca 2025, 17:13

@Xelven: Gdybym w momencie pisania tego komentarza miał tę możliwość, to bym go nie napisał

Avatar Xelven

18 lipca 2025, 18:30

@rumcajschr: gdybym mógł zjeść se pitce, to bym zjadł
ale alas, nie moge

Avatar PanPiernik

18 lipca 2025, 16:10

Znowu?

Avatar KrulArenki

18 lipca 2025, 16:04

W jej miejscu powstanie kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym

Avatar Boberek00

18 lipca 2025, 15:55

Tusk wygrał

Avatar rumcajschr

18 lipca 2025, 15:54

My life be like ooh ahh ooh ahh

Avatar Maslo_Jajeczne

18 lipca 2025, 15:52

Tusk, ale z poprzedniej kadencji?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kotel_
Dodane przez: Kotel_

Totalnie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tacy sami, a ściana między nami

Mało znany szczegół

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka