Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mikmas

2 września 2014, 10:12

Dla mnie laska może mieć małe cycki. Ważne, żeby miała ładną twarz i była szczupła. Poza tym wolę za małe niż za duże cycki, które już wyglądają dość obleśnie

Avatar Krecik_PL

2 września 2014, 16:01

@mikmas: W 100% się zgadzam :)

Avatar pawlikok

16 grudnia 2019, 22:02

@mikmas: z cyckami masz rację, ale jednak lepiej aby dziewczyna miała minimum ciała. Nie mówię o kobiecie z nadwagą, bo to trochę obleśnie wygląda, ale wolę się przytulać do takiej która ma troszkę brzucha niż do jakiejś kościstej flądry

Avatar Predator_PL

13 grudnia 2016, 15:11

Wciąż lepszy płaski brzuch niż cycki tak wielkie że jak się odbiją to znokałtują cię xd

Avatar
Stranger

1 września 2014, 18:57

Lepiej cycki, wolę mieć naturalnie duże, poza tym schudnąć można...ale to zależy JAKIE duże cycki i JAKI gruby brzuch. A tak w ogóle jeszcze nie interesuje mnie wielkość cycków...

Avatar Nataliaa1402

1 września 2014, 18:50

płaski brzuch ;)

Avatar Mika444

1 września 2014, 18:22

Please... To i to.

Avatar Krecik_PL

Edytowano - 1 września 2014, 17:22

Ja bym doradził płaski brzuch... Cycki to nie wszystko!

Avatar kulujulu

1 września 2014, 17:42

@Krecik_PL: Na ogół płaskie brzuchy to straszne deski, najlepiej jest coś pomiędzy.

Avatar
Konto usunięte

2 września 2014, 13:48

@kulujulu: jestem idealna nie mama ni tego ani tego :3

Avatar Lacoste

28 marca 2015, 16:50

Co zostało przeczytane już się nie odprzeczyta ;-;

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2015, 21:22

@Lacoste: kara za tamten obrazek co mi wysłałeś 0,o

Avatar Lacoste

28 marca 2015, 21:48

Ale ty wysłałaś 2 gorsze ;-;

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2015, 21:58

@Lacoste: pamiętam tylko 1 ;-;

Avatar wolwerine

1 września 2014, 17:12

wybieram to i to!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar FantasticBook
Dodane przez: FantasticBook

Deal życia

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Młodzi gniewni

Angielskie śmieszki

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka