Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Slithey

Edytowano - 7 października 2025, 12:41

Ja i moje ziomki będziemy czekać na sąd ostateczny!!! ✝️

Avatar
Konto usunięte

7 października 2025, 12:55

Avatar Slithey

7 października 2025, 13:07

nie znacie dnia ani godziny

Avatar BlackMorbius61

7 października 2025, 13:12

@Slithey: welcome back czarnasciana

Avatar Slithey

7 października 2025, 13:13

Avatar hr121

9 października 2025, 14:31

@Slithey: welcome back czarnasciana

Avatar Slithey

9 października 2025, 16:18

@hr121: jestem tu od 2017

Avatar Endev

9 października 2025, 10:48

Dusza to kłamstwo. Twoje istnienie opiera się na tym, czym jesteś teraz. Jak umrzesz, już ciebie nie ma.
Nie wzlecisz ponad chmury na anielskich skrzydłach. Żaden rogacz nie zaciągnie cię pod ziemię. Nie staniesz się nagle latającym duszkiem poszukującym ciała do reinkarnacji. To wszystko wymysły stworzone bez żadnych dowodów.
Nie ma cię i tyle.

Avatar
Konto usunięte

8 października 2025, 11:46

Wszystko jest zakodowane we wszechświecie co zrobimy kiedy umrzemy itd. Wszyscy jesteśmy energią a energia nie znika tylko przybiera inną formę.

Avatar Bartuuu_Bert

8 października 2025, 22:48

w ...j pocieszyłeś dzięki

Avatar DorjanOllo

7 października 2025, 12:59

Tbh to że każdy kiedyś umrze jest piękną sprawą

Avatar Hiholatek

8 października 2025, 16:50

@DorjanOllo: Szczerze? Jedyna sprawiedliwa rzecz na tym świecie.

Avatar GramDaniel

8 października 2025, 11:12

To samo co się z tobą działo przed twoim narodzeniem

Avatar Murarzowa

8 października 2025, 13:48

@GramDaniel: to nie działa tak samo bo jest na odwrót.

Avatar kreatywnylogin

8 października 2025, 10:51

wyjebongo

Avatar niggiddu

8 października 2025, 10:47

Straszna nie jest sama śmierć, tylko chwile poprzedzające ją oraz wyobrażenia tego, co potem.
To drugie raczej pozostanie nam nieznane, więc aby ograniczyć przedśmiertny ból (zwłaszcza emocjonalny) należy przeżyć życie tak, by tuż przed śmiercią można było szczerze sobie powiedzieć "warto było".

Avatar Boberek00

7 października 2025, 12:51

Piekło lub niebo
Ale najpewniej czyściec

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 7 października 2025, 12:39

Nic, nie istniałeś przez ostatnie 14 miliardów lat i jakoś nie było tragicznie.

Czerwonki za to, że nie zamierzam angażować się w dyskusje na temat urojonych problemów filozoficznych

Czekaj naprawię się:

"Aj waj ale wtedy będzie smutno tak bardzo się boje"

Lepiej k*rwa? Zadowoleni? Nareszcie jesteście usatysfakcjonowani, że wziąłem udział w waszej zbiorowej deluzji?

Avatar Murarzowa

7 października 2025, 12:43

@Konto_nieusuniete: Sranie jest czynnością normalną i zrozumiałą.

Wpychanie gówna z powrotem do dupy już nie.

Avatar Konto_nieusuniete

7 października 2025, 12:44

@Murarzowa: Nie pytałem, co cię kręci, kolo

Avatar BlackMorbius61

Edytowano - 7 października 2025, 12:44

@Konto_nieusuniete: jak na takiego edżi boja to w ...j wrażliwy jesteś

Avatar Murarzowa

7 października 2025, 12:45

@Konto_nieusuniete: dlatego nie powiedziałam co mnie kręci kololo

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 7 października 2025, 12:46

@BlackMorbius61: To nie jest wrażliwość tylko skutek tego, że nie zostałem mentalnie wykastrowany przez społeczeństwo jak ty. To się nazywa "pogląd"

Więc powiedz mi co jest bardziej edgy: robienie z siebie ofiary wszechświata czy zaakceptowanie faktów

Avatar sssstttt

7 października 2025, 12:47

@Konto_nieusuniete: Baza
W tych parunastu miliardach lat dostaliśmy parędziesiąt od Boga, Darwina czy innego brodatego gościa w którego wierzycie
Parędziesiąt w miliardach to jak mrugnięcie oka
Cieszcie się, bo wielu nie dostało szansy by te oko w ogóle mieć

Avatar Konto_nieusuniete

7 października 2025, 12:48

@sssstttt: Nie jesteśmy psychicznie dostosowani, aby żyć dłużej niż sto parę, więc to żadna strata

Avatar sssstttt

7 października 2025, 12:51

@Konto_nieusuniete: Pamięci może starczyć na od tysiąca do dwóch tysięcy lat, więcej mi nie potrzeba

Avatar sssstttt

7 października 2025, 12:52

@sssstttt: Imagine mieć podpisaną autorsko Biblię i żyć w czasach gdzie niektórzy arguują za związkami międzygatunkowymi

Avatar
Konto usunięte

7 października 2025, 12:38

Po śmierci człowiek reinkarnuje się w kupę śmierdzących larw i much oraz staje się jednością ze swoim mieszkaniem wsiąkając w beton i przeciekając sąsiadowi przez sufit

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Murarzowa
Dodane przez: Murarzowa

Nieuczciwa ocena

To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd

Co za przypadek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

A, okej

Siemasz maleńka

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka