Każdorazowo po rozpakowaniu zakupów w domu wkładam obie torby z powrotem do plecaka, aby nie zapomnieć ich zabrać do sklepu, zwłaszcza że nic za nie nie zapłaciłem, ot znalazłem porzucone niemal nowe, więc szkoda mi tracić pieniądze, których nie mam, na zakup kolejnych toreb.
Nie no, ja zawsze noszę wielorazową torbę ze sobą. Nie dość że się nie rozpie....i na środku drogi jak przeładowana foliówka to nie będę przepłacał za każdym razem jak idę coś kupić.
Komentarze
Odśwież25 października 2025, 22:00
Każdorazowo po rozpakowaniu zakupów w domu wkładam obie torby z powrotem do plecaka, aby nie zapomnieć ich zabrać do sklepu, zwłaszcza że nic za nie nie zapłaciłem, ot znalazłem porzucone niemal nowe, więc szkoda mi tracić pieniądze, których nie mam, na zakup kolejnych toreb.
Odpisz
8 października 2025, 10:33
Nie no, ja zawsze noszę wielorazową torbę ze sobą. Nie dość że się nie rozpie....i na środku drogi jak przeładowana foliówka to nie będę przepłacał za każdym razem jak idę coś kupić.
Odpisz
11 października 2025, 20:40
@TheGreatcat: ostatnio w spożywczaku za kartonową reklamówkę chcieli ode mnie wyciągnąć 2,30 xd
Odpisz
8 października 2025, 16:23
Ja mam po prostu k...a pojemny plecak xDD
Odpisz