Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

10 listopada 2025, 20:21

O co z tym chodzi?

Avatar BlackMorbius61

10 listopada 2025, 20:44

@Traktor_is_back: z 67? shitpost, który potraktowano jako mema i niektóre ludziki się go boją (z jakiegoś powodu)

z pepsi z zalewą do ogórków? gościu tworzy mikstury z użyciem różnych składników, podstawą jest prawie zawsze pepsi

Avatar Traktor_is_back

10 listopada 2025, 20:51

@BlackMorbius61: Chodziło mi o 67
Nie mam jak ogarniać o co chodzi, gdyż siedzę tylko na głównej Jeja, a poza tym jedyne, co przeglądam w internecie, to wiadomości o żużlu i komputerach

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

10 listopada 2025, 21:16

@Traktor_is_back: nowy śmieszny numerek w USA dropnął, ale ten jest raczej używany przez gen Z i brainrotowych typów. W southparku jakiś czas temu o tym wspominali

Avatar Letycja

Edytowano - 10 listopada 2025, 22:23

@FluttershyIsNOTaDoormat: Ejże, to nie zetki. A jeśli nawet, to raczej zetki tylko z ostatniego roku trwania zetek ( czyli ur. w 2009.r) oraz generacja alpha (styczeń 2010- grudzień 2024) bo od stycznia 2025 rodzą się już bety. Od nikogo starszego, niż rocznik 2009,tego nie słychać

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

10 listopada 2025, 22:57

@Letycja: a to Z nie miało być ostatnie czasem? XD

Avatar Katrina2712

10 listopada 2025, 23:50

@Letycja: jak dla mnie to nie generacja alpha tylko generacja downa (mam nadzieję że nie obraziłam nikogo z zespołem downa)

Avatar KittyQueen

11 listopada 2025, 07:57

@Letycja: ja nawet nie wiem o co chodzi. 20 lat mam

Avatar Anantashesha

11 listopada 2025, 08:46

@FluttershyIsNOTaDoormat: Czemu niby Z miałoby być ostatnie? xD
No chyba że pijesz do tego że jest ta organizacja Ostatnie Pokolenie, ale to musisz sobie w takim razie wyszukać co to jest figura stylistyczna.

Avatar BlackMorbius61

11 listopada 2025, 11:18

@Anantashesha: bo oni są starsi, więc są lepsi od młodszych, bo młodsi są be czy coś takiego

o milenialsach i zetkach też źle mówili ludzie z czasów prl-u, to jest po prostu cykl

Avatar Traktor_is_back

11 listopada 2025, 11:20

@Letycja: Czyli wychodzi na to, że powinienem wiedzieć. Ale ja nie wiem, więc...

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

11 listopada 2025, 12:23

@Anantashesha: tobie by się przydało wyszukać co to jest poczucie chumoru

Avatar Anantashesha

11 listopada 2025, 15:00

@FluttershyIsNOTaDoormat: Na czym polega żart?

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

11 listopada 2025, 15:07

@Anantashesha: Z-koniec alfabetu, czyli jest ostatnie

Avatar Anantashesha

Edytowano - 11 listopada 2025, 15:10

@FluttershyIsNOTaDoormat: Wooow, no uśmiałam się jak jasny ch*j, k*rwa kabarecik, Z jest ostatnie, no nie mogę sram pod siebie ze śmiechu.

Avatar Lolien1

11 listopada 2025, 23:38

@FluttershyIsNOTaDoormat: Technicznie, w polskim mamy jeszcze Ź i Ż, więc nie takie znowu ostatnie. Populacja świata sie skończyła, Polacy mają dwa pokolenia na skolonizowanie całej ziemi

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

12 listopada 2025, 00:33

@Lolien1: w sumie tak

Avatar Czantorskigural

23 listopada 2025, 09:04

@Letycja: pokolonie Z skończyło się w 2012

Avatar Anantashesha

23 listopada 2025, 12:10

@Czantorskigural: Oboje się mylicie. Granice są płynne.

Avatar Letycja

24 listopada 2025, 09:23

@Czantorskigural: pokolenie z skończyło się w 2010. Czytałam kilka prac z widełkami z taką datą. Niżej są alphy, potem są bety. Swoją drogą ciekawe co będzie po betach xdd

Avatar Traktor_is_back

24 listopada 2025, 09:47

@Letycja: Gammy
A potem delty

Avatar Maly_KSIAZE

10 listopada 2025, 22:33

Jego spojrzenie mnie urzekło..

Avatar Lieutenant_Peblo

10 listopada 2025, 23:28

@Maly_KSIAZE: Patrząc na jego oczy ciężko jednoznacznie stwierdzić co widzi

Avatar Maly_KSIAZE

11 listopada 2025, 08:56

@Lieutenant_Peblo: on widzi wszystko.. na raz..

Avatar AxonDeHudin

11 listopada 2025, 07:39

Z tym gościem jest tyle zabawnie że wygląda jak film wrzucony 13 lat temu a jest sprzed miesiąca czy coś

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Pozdrawiam świetliki

Nie zadzieraj z bobrami

To będzie bolało

Jesteś wybrańcem panie profesorze

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka