memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 listopada 2025, 18:52
Ja, gdy odbieram, mówię halo, żeby było wiadomo, że jest kontakt
Odpisz
12 listopada 2025, 17:13
Powiedz słucham?
12 listopada 2025, 15:47
Pamiętajcie jejacy że w takiej sytuacji należy uprzejmie zacząć rozmowę. Możecie np zapytać "co masz na sobie"
Edytowano - 12 listopada 2025, 14:15
Rel, tylko ja nie czekam aż się odezwie, jak przez parę sekund jest cisza to się rozłączam.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 listopada 2025, 18:52
Ja, gdy odbieram, mówię halo, żeby było wiadomo, że jest kontakt
Odpisz
12 listopada 2025, 17:13
Powiedz słucham?
Odpisz
12 listopada 2025, 15:47
Pamiętajcie jejacy że w takiej sytuacji należy uprzejmie zacząć rozmowę.
Możecie np zapytać "co masz na sobie"
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2025, 14:15
Rel, tylko ja nie czekam aż się odezwie, jak przez parę sekund jest cisza to się rozłączam.
Odpisz