Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pvp17

Edytowano - 17 listopada 2025, 21:20

poczekajmy z 50 lat a bedzie sie dawlo cyberpunk 2077 gta 6 i 7 odpalić na mikserze tak samo jak pierwszego dooma dzisiaj

Avatar Lekki69

18 listopada 2025, 02:41

@pvp17: w sumie wzrost technologiczny nie jest proporcjonalny do urządzeń. O ile android lub jego pochodne pozwolił na szybki boom urządzeń z ekranami oraz "funkcjami", to sprzęt zawarty w takiej pralce nie wymaga wiele mocy obliczeniowej więc krzywa mocy komputerów w urządzeniach jest duzo niższa niz krzywa wymagań gier komputerowych ktore zdaja sie co dwa lata powiększać ustawienia minimalne o przynajmniej 25% .

Avatar pvp17

18 listopada 2025, 09:59

@Lekki69: też trzeba patrzeć że sporo gier niby jest w 4k ale nie do końca więc też mają słabsze wymagania w rzeczywistości
przykład fnaf secrutity breath i gta 5 next gent wpierają 4k niby ale rozciągają zmiękczają i gorzej grafika wygląda niż np na 1440p a po za tym te niby 4k rozciąganie i zmięczanie tylko zapychają moc komputera
a no i bym zapomniał napisać czemu 4k gorsze często jest od 1440p, bo gry częśto nie posiadają tekstur w 4k dlatego rozciągają i zmiękczają obraz

Avatar Figarus

17 listopada 2025, 20:01

Ale wyjdzie na Nesa?

Avatar Traktor_is_back

17 listopada 2025, 18:57

Będzie port na Commodore?

Avatar Shadow_Hedge

Edytowano - 17 listopada 2025, 17:50

A Pegazus Edition będzie?

Avatar Hiholatek

17 listopada 2025, 17:21

info?

Avatar honhenim09

17 listopada 2025, 16:45

Za 10 lat jak ludzie będą się pytać o GTA VII na pewno wydadzą. Trzeba przecież doić online

Avatar Rebelian_Chaosu

17 listopada 2025, 16:27

A na ps2 będzie?

Avatar Krol123

17 listopada 2025, 16:31

@Rebelian_Chaosu: Nie, ale widziałem leak że na gamecuba może wyjść

Avatar Bastus77

17 listopada 2025, 16:22

Rezultat próby zrobienia tego:

Avatar Krol123

17 listopada 2025, 16:28

@Bastus77: Szczerze myślałem że gorzej by to wyglądało

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

I po kłopocie

Ch-chesz wyparować...?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka