Wiecie że można grzać i chłodzić pomieszczenia lodówką? Trzeba wystawić albo jej przód albo tył na zewnątrz. Przód w środku będzie chłodzić, tył w środku będzie grzać.
W zasadzie dokladnie tak dziala kaloryfer, żelastwo sie nagrzewa, pozniej ciepło sie rozprzestrzenia. I choc toster jest duzo mniejszy, conieco nadrabia intensywnością temperatury.
Komentarze
Odśwież18 listopada 2025, 16:02
Wiecie że można grzać i chłodzić pomieszczenia lodówką? Trzeba wystawić albo jej przód albo tył na zewnątrz. Przód w środku będzie chłodzić, tył w środku będzie grzać.
Odpisz
18 listopada 2025, 02:34
W zasadzie dokladnie tak dziala kaloryfer, żelastwo sie nagrzewa, pozniej ciepło sie rozprzestrzenia. I choc toster jest duzo mniejszy, conieco nadrabia intensywnością temperatury.
Odpisz
17 listopada 2025, 21:21
Stary nie z takimi sytuacjami sobie radził w czasie swoich legendarnych wędrówek do szkoły
Odpisz
17 listopada 2025, 18:56
Jak coś wygląda głupio, ale działa, to nie jest głupie.
Pierwsze prawo prowizorki
Odpisz
17 listopada 2025, 18:11
Toster grzeje? Wow!
Odpisz