Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Konto_nieusuniete

24 listopada 2025, 09:31

Twoje drogi nie zapraowadzą cię nigdzie indziej tylko ku upadkowi

Avatar Traktor_is_back

17 listopada 2025, 20:16

Nie rozumiem tego fenomenu
Nigdy tego nie jadłem

Avatar Kroliczek99

17 listopada 2025, 20:18

@Traktor_is_back: spoko jest, ale nie tak żeby się zachwycać. Jak nie zjesz, dużo nie stracisz

Avatar Traktor_is_back

17 listopada 2025, 20:19

@Kroliczek99: Czyli od lat nic nie tracę

Avatar Koteczek_21

17 listopada 2025, 22:15

@Traktor_is_back: Kanapka jest spoko i ma sporo wariantów. Największym minusem niestety zawsze będzie cena, bo za koszt kanapki mogę pójść do KFC i dostać kuraka, albo do baru mlecznego i wziąć pierogi.

Avatar Katrina2712

17 listopada 2025, 22:59

@Traktor_is_back: na pewno nie tracisz pieniędzy

Avatar Anantashesha

18 listopada 2025, 15:59

@Kroliczek99: @Traktor_is_back: Skoro nigdy nie jadłeś to k*rwa chyba dziwnym nie jest że nie rozumiesz, nie?

Avatar Anantashesha

18 listopada 2025, 15:58

J*bię kapitalizm, ale wk*rwiają mnie argumenty tego typu.

Avatar Gary_

18 listopada 2025, 00:35

Drwal kosztuję tak ok 8 czy 9 zł na przecenie robotniczej. Chyba. Tak słyszałem więc nie wiem czy to real czy fake.

Avatar Tajdeus

17 listopada 2025, 22:03

Ostatnio jadłem w North Fishu, polecam dla odmiany!

Avatar lordbaysel

17 listopada 2025, 20:12

hmm kupić syfiaste żarcie z największej sieciówki z syfiastm żarciem, czy jednak wziąć syfiaste żarcie, z jedynej w swoim rodzaju, syfiastej budki z żarciem?

Avatar Ignisus

17 listopada 2025, 21:25

@lordbaysel: z budki, bo tam jest taniej

Avatar Boberek00

17 listopada 2025, 18:42

Niewolnik konsumpcji

Avatar Slithey

17 listopada 2025, 18:40

będę pluła do nich, zapraszam do mojego maka uwu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie idź!

Totalnie

Przerwa na herbatkę

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka