@Traktor_is_back: Kanapka jest spoko i ma sporo wariantów. Największym minusem niestety zawsze będzie cena, bo za koszt kanapki mogę pójść do KFC i dostać kuraka, albo do baru mlecznego i wziąć pierogi.
hmm kupić syfiaste żarcie z największej sieciówki z syfiastm żarciem, czy jednak wziąć syfiaste żarcie, z jedynej w swoim rodzaju, syfiastej budki z żarciem?
Komentarze
Odśwież24 listopada 2025, 09:31
Twoje drogi nie zapraowadzą cię nigdzie indziej tylko ku upadkowi
Odpisz
17 listopada 2025, 20:16
Nie rozumiem tego fenomenu
Nigdy tego nie jadłem
Odpisz
17 listopada 2025, 20:18
@Traktor_is_back: spoko jest, ale nie tak żeby się zachwycać. Jak nie zjesz, dużo nie stracisz
Odpisz
17 listopada 2025, 20:19
@Kroliczek99: Czyli od lat nic nie tracę
Odpisz
17 listopada 2025, 22:15
@Traktor_is_back: Kanapka jest spoko i ma sporo wariantów. Największym minusem niestety zawsze będzie cena, bo za koszt kanapki mogę pójść do KFC i dostać kuraka, albo do baru mlecznego i wziąć pierogi.
Odpisz
17 listopada 2025, 22:59
@Traktor_is_back: na pewno nie tracisz pieniędzy
Odpisz
18 listopada 2025, 15:59
@Kroliczek99: @Traktor_is_back: Skoro nigdy nie jadłeś to k*rwa chyba dziwnym nie jest że nie rozumiesz, nie?
Odpisz
18 listopada 2025, 15:58
J*bię kapitalizm, ale wk*rwiają mnie argumenty tego typu.
Odpisz
18 listopada 2025, 00:35
Drwal kosztuję tak ok 8 czy 9 zł na przecenie robotniczej. Chyba. Tak słyszałem więc nie wiem czy to real czy fake.
Odpisz
17 listopada 2025, 22:03
Ostatnio jadłem w North Fishu, polecam dla odmiany!
Odpisz
17 listopada 2025, 20:12
hmm kupić syfiaste żarcie z największej sieciówki z syfiastm żarciem, czy jednak wziąć syfiaste żarcie, z jedynej w swoim rodzaju, syfiastej budki z żarciem?
Odpisz
17 listopada 2025, 21:25
@lordbaysel: z budki, bo tam jest taniej
Odpisz
17 listopada 2025, 18:42
Niewolnik konsumpcji
Odpisz
17 listopada 2025, 18:40
będę pluła do nich, zapraszam do mojego maka uwu
Odpisz