Technicznie jakby takie Stany przejęły państwowo taką ilość złota, to dolar mógłby wrócić do standardu złota i nie być wyimaginowaną walutą jaką jest teraz.
Nie dotykajcie tego złota, inwestuje w nie od dawna i to jak ono leci do góry jest niebywałe, bije procentowe zyski większości form inwestowania na łeb
Komentarze
Odśwież27 listopada 2025, 08:57
Polecam obejrzeć
Odpisz
30 listopada 2025, 19:59
@Nixital46: dobry film
Odpisz
4 grudnia 2025, 15:18
@Nixital46: nie umiem czytać
Odpisz
2 grudnia 2025, 13:25
Ale koszty wydobycia też się liczy w koszty, więc będzie kosztować więcej niż to ziemskie złoto
Odpisz
27 listopada 2025, 19:21
nie, jest to napisane tylko po to zeby za pomoca przykladu pokazac nam jak wielka jest to liczba
Odpisz
27 listopada 2025, 14:59
Technicznie jakby takie Stany przejęły państwowo taką ilość złota, to dolar mógłby wrócić do standardu złota i nie być wyimaginowaną walutą jaką jest teraz.
Odpisz
26 listopada 2025, 23:20
Skad to wiedzą? Z dupy.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2025, 19:41
Nie, czy osoby, które zleciłyby ściągnięcie tej asteroidy miałyby zamiar podzielić się z resztą świata?
Odpisz
26 listopada 2025, 17:14
Nie. Gdyby wleciała w orbitę Ziemi, zrobiła by bum, nie ma życia.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2025, 16:19
Nie dotykajcie tego złota, inwestuje w nie od dawna i to jak ono leci do góry jest niebywałe, bije procentowe zyski większości form inwestowania na łeb
Odpisz
26 listopada 2025, 16:16
Właściwie złoto jest ważne dla elektroniki więc eh
Odpisz
26 listopada 2025, 11:04
Odpisz
26 listopada 2025, 10:42
Znając wartość tego złota to wiadomo, że USA zgarnie to wszystko dla siebie i sie nie podzieli
Odpisz