Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2025, 09:32
Nienawidzę tej części społeczności jednej z moich ulubionych gier. To nie jest Modelka tylko wojowniczka wychowywana jako wyrzutek społeczności plemiennej .
Odpisz
18 grudnia 2025, 01:16
@Zloty_bambus: racja, a najbardziej komiczne jest to że uważają się za "tradycjonalistów", a nie atrakcyjne wizualnie postacie to jakaś nowa fanaberia, a prawda jest taka że kiedyś aktorów wybierano na postawie tego jak charyzmatyczni i dobrzy w tym są, dopiero nie dawno jak jakość zaczęła spadać i lecieć na masówkę, zorientowali się że ładną buzią można zatuszować niską jakość scenariusza czy wykonania
Odpisz
13 grudnia 2025, 14:00
Osobista opinia: to z prawej może się wydawać niektórym bardziej atrakcyjne, ale do zwyobracania, zdecydowanie nie w przypadku gdy samemu trza by tak popylać: z cycami na wpół odmrożonymi i bolącymi od niewystarczającego podparcia, z kudłami wlatującymi do oczu i ust z na wpół rozwalonej fryzury przy każdym powiewie, a jeszcze barować się z wybielaczem i pół kilo tapety na japie. W dodatku Czat GPT zajumał jej wspomaganie, gnój jeden, więc powodzenia na polowaniu
Odpisz
12 grudnia 2025, 12:10
Na szczęście mężczyźni wciąż mogą prezentować kanony piękna w produkcjach strikte dla kobiet.
Odpisz
12 grudnia 2025, 02:51
Wygląda trochę jak Gal Gadot.
Odpisz
11 grudnia 2025, 19:18
Satysfakcja wizualna i satysfakcja z rozgrywki to jest coś, czego można pożądać jednocześnie w jednej grze. Nie wykluczają się wzajemnie, może być zarówno fajnie, jak i ładnie. Zwłaszcza że musisz patrzeć na te mordeczki podczas cutscenek.
Odpisz
11 grudnia 2025, 21:24
@Endev: Ja mam większą satysfakcję wizualną jak design postaci jest na tyle zróżnicowany, że wygląda to jak grupa losowych NPC-ów, a nie LARP dla modeli i modelek.
Tak czy siak pani po lewej jest wg mnie ładna. W zestawieniu z tą drugą może wydawać się brzydka, bo - surprise, surprise - każda jedna osoba na świecie wzięta pod lupę i skoregowana pod jakiś wzorzec ideału będzie dalsza od tego wzorca niż nowa wersja.
Nie chodzi o to, żeby teraz wszystkie gry nagle wpasowały się w trend realiów wyglądowych naszego gatunku. Ale te, co mają, to niech mają, nie musimy upiększać już i tak w porządku wyglądających postaci.
Odpisz
11 grudnia 2025, 21:50
Spoko, ja też uznaję obie 'wersje' za ładne, chociaż nie skłamię o większej atrakcyjności pani po prawej. Jeśli moderzy chcą ładniejszych NPC, nie zatrzymam ich. W końcu to tylko mody, a oryginalny i kanoniczny wygląd jest nadal taki sam. Let the guy mod his game in peace.
Odpisz
11 grudnia 2025, 23:24
@Endev: A no tak, hulaj dusza. ;)
Odpisz
11 grudnia 2025, 19:50
Żeby rozgrywka była spoko i by nie lagowało
Odpisz
11 grudnia 2025, 19:50
@Ooonv: Ale w sumie gry do których się wali konia nie są złe, ale nie powinny zastępować takich bez nagości itd
Odpisz
11 grudnia 2025, 19:54
@Ooonv: W sumie na tym zmienionym obrazku nie ma tylko nagości, ale też zmienienie twarzy postaci na taką wiedźmińską, czyli trójkątną
Nie wiem czemu ludzie tak nie lubią naturalnych ryjców Tylko takie są dostępne i jak się ich nie lubi, tylko takie nierealistyczne, to trochę słabo
No ludzie ogólnie powinni woleć prawdziwych ludzi bardziej niż dziewczyny z anime xd
Odpisz
11 grudnia 2025, 19:56
@Ooonv: No i dodano postaci makijaż
Mnie akurat makijaż nie kręci, ale to jest jeszcze spoko w porównaniu do zmienieniu kształtu twarzy z kwadratowej i z piegami na trójkątną i bez piegów
Jak ktoś ma komplety na punkcie kształtu twarzy to nie słuchajcie ludzi, którzy mówią, że inne lepsze
Odpisz
11 grudnia 2025, 19:24
Od zawsze kupował by walić, po prostu dopiero niedawno się zorientował że w internecie jest masa ludzi jak on, i myślą że jeśli się będą drzeć wystarczająco głośno to developerzy wszystkie postacie zaczną robić pod ich preferencje
Odpisz
11 grudnia 2025, 18:14
Szczerze patrząc na obecny rynek i na podzielność ludzi stwierdzam, że od w sumie zawsze byli tacy co woleli grać w gry, nie po to by czuć satysfakcje, rozluźnienie czy po prostu wyżycie się tylko po to by patrzeć na postać i sobie do niej wiadomo co robić. Jednakże, wciąż i jak to zawsze było są ci co graja po to, by się zrelaksować, a w innych przypadkach podnosić sobie ciśnienie grając w dane gry.
Odpisz