Żyj momentem, zamiast go nagrywać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Z klasą się trzeba urodzić
Nie zadzieraj z bobrami
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia, 00:01
Cytując Rahima mówiącego do ludzi nagrywających koncert: "Zapraszamy na nasz koncert."
Odpisz
31 grudnia 2025, 21:37
Wypowiem bardzo niepopularną opinię na temat fajerwerków. Nie lubię się już nimi bawić. Wolałbym zostawić temat znawcom. Sam lubię bardziej mieć kasę w portfelu niż puszczać 200 lub 300 zł z dymem.
Odpisz
31 grudnia 2025, 20:47
Ale ja nie mam takich nagrań
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:11
twój fetysz stolca nikogo nie obchodzi
Odpisz
31 grudnia 2025, 18:17
@BlackMorbius61: mmmm stolec
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:36
Juch u mnie achtungi wybuchały
Odpisz