Ale ma k*rwa rację. Klimat jest ważniejszy. Ch*ja będziecie mieli z tego że sobie pojedziecie do rodziny jak w ciągu mniej niż 50-ciu lat cywilizacja zawali się w gruzy a większość ludzi zdechnie. Jedźcie pociągiem jak człowiek, a nie kopcicie samochodami jak samolubni, autodestrukcyjni idi*ci. Ja nie mam samochodu i jakoś żyję.
Jakoś jak strzelają fajerwerkami i petardami wcale nie o północy, to nikt się nie czepia i każdy pozwala na to -.-
U mnie co pół godziny jakieś debile strzelali gdzieś tak od 19...
Przecież to w uj stresu dla zwierząt
Czasem jest ochota by kupić fajerwerki i petardy i zacząć strzelać z rana, jeszcze przed 7 ale po 6... Tylko że tamte zje... mogą mieszkać poza terenem słyszącym wybuchy, no i dlatego szkoda puszczać, bo by tylko zwierzęta aby ucierpiały znowu na tym, a to już jest ujowe (bym hipokrytką była)
Komentarze
Odśwież1 stycznia, 00:58
Tak na poważnie, Ostatnie Pokolenie... To prawdziwa plaga.
Na szczęście są ostatnim pokoleniem, więc jest szansa że wymrą.
Odpisz
2 stycznia, 04:23
@Grayland: wszyscy wymrzemy w tym tempieXD
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:13
gówno typu 2024
Odpisz
31 grudnia 2025, 20:54
@BlackMorbius61: To jeszcze całkiem świeże
Odpisz
31 grudnia 2025, 21:35
@Traktor_is_back: ja w tym roku nie słyszałem o żadnym obrzucaniu obrazu cebulami czy coś (ewentualnie za mało telewizji oglądam żeby o tym wiedzieć)
Odpisz
31 grudnia 2025, 21:52
@BlackMorbius61: Też nie, ale 2024 był rok temu
Odpisz
2 stycznia, 00:06
@BlackMorbius61: Po prostu gówno.
Odpisz
2 stycznia, 00:05
Ale ma k*rwa rację. Klimat jest ważniejszy. Ch*ja będziecie mieli z tego że sobie pojedziecie do rodziny jak w ciągu mniej niż 50-ciu lat cywilizacja zawali się w gruzy a większość ludzi zdechnie. Jedźcie pociągiem jak człowiek, a nie kopcicie samochodami jak samolubni, autodestrukcyjni idi*ci. Ja nie mam samochodu i jakoś żyję.
Odpisz
1 stycznia, 07:35
Jakoś jak strzelają fajerwerkami i petardami wcale nie o północy, to nikt się nie czepia i każdy pozwala na to -.-
U mnie co pół godziny jakieś debile strzelali gdzieś tak od 19...
Przecież to w uj stresu dla zwierząt
Czasem jest ochota by kupić fajerwerki i petardy i zacząć strzelać z rana, jeszcze przed 7 ale po 6... Tylko że tamte zje... mogą mieszkać poza terenem słyszącym wybuchy, no i dlatego szkoda puszczać, bo by tylko zwierzęta aby ucierpiały znowu na tym, a to już jest ujowe (bym hipokrytką była)
Odpisz