Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Erenea

1 stycznia, 03:23

Tak, bo wszystkie tradycje pochodzą od katolickiego kościoła, jak topienie słowiańskiej bogini zimy Marzanny w pierwszy dzień wiosny, lub przewidywanie przysłości w "andrzejki" pomimo, że wiara chrześcijańska zabrania prób przewidywania boskiego planu, pfft. Naiwności wśród ludu jak lodu zimą a pogańskie tradycje trwają nieważne co kosciół powie lub jakim świętym przykryje

Avatar whereswally

Edytowano - 5 stycznia, 07:32

@Erenea: Moj ulubiony fikołek KK to stanowisko że przebieranie sie za duszka w listopadzie to zagrożenie duchowe i okultyzm ale przebieranie sie za szatana, śmierć i Heroda miesiąc pozniej to już prawilne jasełka. Cream de la cream to kupczenie cukierkami ze zwierzęcym totemem Turonia. 100% legit

Avatar whereswally

5 stycznia, 07:30

Nigdy nie wiesz czy to bajt czy nie bo 99% wierzących to ameby jeśli chodzi o znajomość realiów kulturowych czy historycznych Judei w 7 roku naszej ery.

Avatar Anantashesha

2 stycznia, 00:10

Dobra ryba smakuje jak morze
Karp smakuje jak dno morza

Avatar jbartosik

4 stycznia, 23:17

@Anantashesha: morze to morze

Avatar Ekspres_kolbowy

1 stycznia, 10:25

Jezus był Polakiem!

Avatar Cesarz_Najman

1 stycznia, 02:23

Ale Jezus z rodziną obchodzili Wielkanoc, co nie?

Avatar Traktor_is_back

31 grudnia 2025, 20:57

Ja nie jem karpia, bo smakuje jak muł rzeczny
Tak, wiem, #nbc

Avatar lordbaysel

31 grudnia 2025, 18:45

Wmówienie ludziom, że karp to świąteczna tradycja to największe osiągnięcie propagandy PRL

Avatar JaJestemZWami

31 grudnia 2025, 15:33

Ja za takie teksty nie pojawiam się na święta w rodzimym domu.

Avatar kolkav5

31 grudnia 2025, 15:11

Ja kultywuję dorsza i łososia, bo wierzę w słońce i tradycyjnie spożywam dorsza i łososia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Młodzi gniewni

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Rel

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka