Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar UporManiaka

31 grudnia 2025, 13:19

Niekoniecznie jest to prawdą. Jeśli założymy że determinizm jest prawdziwy (co nie jest aż tak nieprawdopodobne) to nie będzie to prawdziwe. To czy ludzie mają wolną wolę jest tematem dyskusji. Jednak mem zacny

Avatar
Rudy_Kruliczek_

31 grudnia 2025, 20:34

@UporManiaka: Nawet jeśli jest jakaś niezależna od świata wola, to nadal istnieje pierdyliard czynników, na które nie masz najmniejszego wpływu, a które mają gigantyczny wpływ na Ciebie.

Avatar UporManiaka

1 stycznia, 17:16

zgadzam się

Avatar Anantashesha

2 stycznia, 00:13

@UporManiaka: Ponadto, wolna wola i determinizm nie są jedynymi opcjami, a według kompatybilistów nawet się nie wykluczają.

Avatar UporManiaka

3 stycznia, 18:27

@Anantashesha: do mnie osobiście kompatybilizm nie przemawia, ale dobrze że o tym wspomniałeś, bo masz rację

Avatar Anantashesha

3 stycznia, 23:58

@UporManiaka: Wspomniałaś*
Dziękuję <3
Ja osobiście uważam kompatybilizm za niedorzeczny, ale wspominam o nim z kronikarskiego obowiązku xd

Avatar UporManiaka

Edytowano - 5 stycznia, 12:13

@Anantashesha: sorki, nie wiem czemu założyłam że jesteś chłopem. A poczucie kronikarskiego obowiązku jest kluczową cechą każdego zacnego obywatela :)

Avatar Anantashesha

5 stycznia, 12:14

@UporManiaka: Amen! ❤️

Avatar Anantashesha

2 stycznia, 00:10

No tylko że to nie jest prawda xD
Jesteś tylko jednym z wielu, niekoniecznie decydującym, czynników wpływających na twój los.

Avatar Endev

31 grudnia 2025, 14:25

Właściwie to zawsze jesteś mniej lub więcej własnością państwa na terenie którego właśnie jesteś. Grasz według ich zasad i przestrzegasz ich praw.

Avatar Kawento

31 grudnia 2025, 16:00

@Endev: Musimy obalić wszystkie państwa.

Avatar werenspawel

31 grudnia 2025, 22:03

@Kawento: Nie!

Avatar Endev

1 stycznia, 00:39

@Kawento: Nie przesadzajmy w drugą stronę. Anarchia, zwłaszcza globalna, nie jest lepszą alternatywną.

Avatar Kawento

1 stycznia, 21:00

Avatar DHF1232

31 grudnia 2025, 12:13

komentarz obrazkowy

Avatar Boberek00

31 grudnia 2025, 12:12

Nie, nie zawsze i nie masz na wszystko wpływu
Japier...

Avatar Kawento

31 grudnia 2025, 12:00

Avatar
rownyszef

31 grudnia 2025, 11:47

jestem panem mych snów moich marzeń i lęków moich straconych dni

Avatar Ministerka

31 grudnia 2025, 11:09

2014 ahh mem

Avatar Pyoter

31 grudnia 2025, 10:14

jesteś miłym dodatkiem*

Avatar JaJestemZWami

31 grudnia 2025, 10:04

Admin jeja odkopał moje archiwum z 2014

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Lekko nie będzie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tacy sami, a ściana między nami

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka