Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ziarenko traumy wyrosło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia, 22:26
Najczęściej kasuje się na samoobsłudze, jako zawodowy kasjer nie chce nękać innych kolegów i koleżanek po fachu.
Odpisz
11 stycznia, 15:43
@werenspawel: Patrząc na jakość tych samosiek, to prędzej narobisz im więcej roboty niż na tradycyjnej. Wk...ia mnie szczególnie brak kas samoobsługowych przyjmujących gotówkę w takim Lidlu, gdzie jak chcesz zapłacić nią, to kasjer musi ją sam rozliczać i dać klientowi, a taki zasrany Auchan miał dwa samośki z funkcją przyjęcia gotówki.
Odpisz
11 stycznia, 16:09
@Papasmerf44: w Auchan w którym pracuje jest 6 kas samoobsługowych przyjmujących gotówkę.
Odpisz