@BlackMorbius61: Z użyciem własnego autyzmu od razu zobaczyłem tę taśmę odgradzającą teren co raczej nie pozwala na użytkowanie.
Kolejne to tak kwota 12000 zł jest absurdalnie niska, gdyż jak sam zauważyłeś, autobus ten jest relatywnie nowy, więc nikt by go za tyle nie sprzedał, a do tego trzebaby doliczyć jeszcze dźwig.
Do tego dochodzi brak wytyczonych jakichkolwiek ścieżek do tej "kładki".
Pamiętam jednak jak pierwszy raz zobaczyłem tego posta i ludzie zachwalali pomysłowość władz.
Komentarze
Odśwież17 kwietnia, 21:37
j....ąć w połowie duży płaski kamień i tyle to nie jest jakaś ogromna szerokość
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia, 21:24
To ja już wolę kładkę przymocowaną do ziemi niż autobus mogący się ześlizgnąć i wpadnąć do rzeki.
Odpisz
17 kwietnia, 20:32
Tyle że ta kasa na kładkę to cała nie idzie tylko do kieszeni albo sprzęt prywatny
Odpisz
17 kwietnia, 21:16
@DHF1232: no tak. Ludzie zarabiają w swoich zawodach.
Odpisz
17 kwietnia, 18:38
Chodziłabym
Odpisz
17 kwietnia, 18:23
Oni chcą ze złota tą kładkę robić?
Odpisz
17 kwietnia, 17:47
Wstawcie tam erteżóstkę
Nareszcie przestanie być tak katastrofalna
Tak, to byłby beznadziejny most
Ale lepszy niż ten tramwaj
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia, 23:05
z użyciem autyzmu doszedłem do wniosku, że to zdjęcie pochodzi z Albanii, a autobus znalazł się tam w wyniku wypadku a nie jako oszczędność
(to nie jest ten konkretny egzemplarz jak coś ale ten sam model, Volvo 7900)
Odpisz
15 kwietnia, 01:58
@BlackMorbius61: Z użyciem własnego autyzmu od razu zobaczyłem tę taśmę odgradzającą teren co raczej nie pozwala na użytkowanie.
Kolejne to tak kwota 12000 zł jest absurdalnie niska, gdyż jak sam zauważyłeś, autobus ten jest relatywnie nowy, więc nikt by go za tyle nie sprzedał, a do tego trzebaby doliczyć jeszcze dźwig.
Do tego dochodzi brak wytyczonych jakichkolwiek ścieżek do tej "kładki".
Pamiętam jednak jak pierwszy raz zobaczyłem tego posta i ludzie zachwalali pomysłowość władz.
Odpisz
15 kwietnia, 00:15
Nigdy nie słyszałem by ktoś mówił kładka zamiast ława
Odpisz
17 kwietnia, 18:21
@Buras: nigdy nie słyszałem żeby ktoś mówił ława zamiast kładka
chyba że w kontekście ławy, a nie kładki
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia, 23:15
Kładka ma chyba wytrzymać 10+ lat a autobus może kilka miesięcy
A biorąc pod uwagę że jest stary to bez konserwacji raczej kilka tygodni
Odpisz