Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadeja

17 kwietnia, 21:37

j....ąć w połowie duży płaski kamień i tyle to nie jest jakaś ogromna szerokość

Avatar Papasmerf44

Edytowano - 17 kwietnia, 21:24

To ja już wolę kładkę przymocowaną do ziemi niż autobus mogący się ześlizgnąć i wpadnąć do rzeki.

Avatar DHF1232

17 kwietnia, 20:32

Tyle że ta kasa na kładkę to cała nie idzie tylko do kieszeni albo sprzęt prywatny

Avatar JaJestemZWami

17 kwietnia, 21:16

@DHF1232: no tak. Ludzie zarabiają w swoich zawodach.

Avatar KittyQueen

17 kwietnia, 18:38

Chodziłabym

Avatar Dark_Dante

17 kwietnia, 18:23

Oni chcą ze złota tą kładkę robić?

Avatar Traktor_is_back

17 kwietnia, 17:47

Wstawcie tam erteżóstkę
Nareszcie przestanie być tak katastrofalna
Tak, to byłby beznadziejny most
Ale lepszy niż ten tramwaj

Avatar BlackMorbius61

Edytowano - 14 kwietnia, 23:05

z użyciem autyzmu doszedłem do wniosku, że to zdjęcie pochodzi z Albanii, a autobus znalazł się tam w wyniku wypadku a nie jako oszczędność

(to nie jest ten konkretny egzemplarz jak coś ale ten sam model, Volvo 7900)

Avatar Szrek3

15 kwietnia, 01:58

@BlackMorbius61: Z użyciem własnego autyzmu od razu zobaczyłem tę taśmę odgradzającą teren co raczej nie pozwala na użytkowanie.

Kolejne to tak kwota 12000 zł jest absurdalnie niska, gdyż jak sam zauważyłeś, autobus ten jest relatywnie nowy, więc nikt by go za tyle nie sprzedał, a do tego trzebaby doliczyć jeszcze dźwig.

Do tego dochodzi brak wytyczonych jakichkolwiek ścieżek do tej "kładki".

Pamiętam jednak jak pierwszy raz zobaczyłem tego posta i ludzie zachwalali pomysłowość władz.

Avatar Buras

15 kwietnia, 00:15

Nigdy nie słyszałem by ktoś mówił kładka zamiast ława

Avatar Krzyniu

17 kwietnia, 18:21

@Buras: nigdy nie słyszałem żeby ktoś mówił ława zamiast kładka
chyba że w kontekście ławy, a nie kładki

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 14 kwietnia, 23:15

Kładka ma chyba wytrzymać 10+ lat a autobus może kilka miesięcy

A biorąc pod uwagę że jest stary to bez konserwacji raczej kilka tygodni

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SoundART
Dodane przez: SoundART

Z klasą się trzeba urodzić

Ładne rzeczy

Ostry ten sędzia

Zdeklasowani znowu

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka