Moi przełożeni mnie nie znoszą (i przy okazji wszystkich w pracy, swojej rodziny i całej reszty, ale nie o tym mowa), ale boją się, że odejdę, to mi przynajmniej nie grożą zwolnieniem i starają się mnie nie zwyzywać, a widać, że mają ochotę XD
Mnie chcieli ud..... bo odchodziłem jak mi się umowa kończyła i powiedziałem, że nie chcę jej przedłużać, ale mi wpisali, że wypowiedzenie niespodziewane złożyłem, zamiast że z końcem umowy.
Komentarze
Odśwież24 kwietnia, 23:06
Już nie długo. Już, już...
Odpisz
18 kwietnia, 22:37
Moi przełożeni mnie nie znoszą (i przy okazji wszystkich w pracy, swojej rodziny i całej reszty, ale nie o tym mowa), ale boją się, że odejdę, to mi przynajmniej nie grożą zwolnieniem i starają się mnie nie zwyzywać, a widać, że mają ochotę XD
Odpisz
17 kwietnia, 19:30
Dotarło? Dotrze za 30 lat. W międzyczasie będzie darł pi..e jak to nikt nie chce pracować i trzeba Ukraińców ściągać
Odpisz
17 kwietnia, 20:29
@Krzyniu: Prawdziwe aż boleśnie
Odpisz
18 kwietnia, 06:39
@Krzyniu: gorzej jak nawet ludzie z Ukrainy nie będą chciali u nie pracować
Odpisz
18 kwietnia, 09:24
@SoundART: ale to się już dzieje, bo wielu z nich wróciło do kraju
Odpisz
18 kwietnia, 09:38
@Krzyniu: nie dziwię się
Odpisz
17 kwietnia, 21:32
a najlepsze kombo to wypowiedzenie + l4 na dwa tygodnie ;)
Odpisz
17 kwietnia, 20:28
Mnie chcieli ud..... bo odchodziłem jak mi się umowa kończyła i powiedziałem, że nie chcę jej przedłużać, ale mi wpisali, że wypowiedzenie niespodziewane złożyłem, zamiast że z końcem umowy.
Odpisz