memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 czerwca, 20:05
Ja i reszta mojej klasy kiedy babka od zawodowych już 50 lekcje z rzędu gada nam o tym że ten budyń w saszetkach co w sklepach jest to nie budyń tylko kisiel mleczny:
Odpisz
28 kwietnia, 23:16
Potem po maturze: pamiętaliście użyć wielkiej improwizacji Uczniowie:nie wiemy
28 kwietnia, 23:48
@Memolord: prawdziwa reakcja: my zawsze improwizujemy
28 kwietnia, 21:29
Ni ciula nie pamiętam o co chodzi
28 kwietnia, 20:16
Łatwiej się odnieść do "Lalki". I do "Świata według Kiepskich"
28 kwietnia, 20:10
Dlatego właśnie zapamiętałem Wielką Improwizację w całości
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 czerwca, 20:05
Ja i reszta mojej klasy kiedy babka od zawodowych już 50 lekcje z rzędu gada nam o tym że ten budyń w saszetkach co w sklepach jest to nie budyń tylko kisiel mleczny:
Odpisz
28 kwietnia, 23:16
Potem po maturze: pamiętaliście użyć wielkiej improwizacji
Uczniowie:nie wiemy
Odpisz
28 kwietnia, 23:48
@Memolord: prawdziwa reakcja: my zawsze improwizujemy
Odpisz
28 kwietnia, 21:29
Ni ciula nie pamiętam o co chodzi
Odpisz
28 kwietnia, 20:16
Łatwiej się odnieść do "Lalki". I do "Świata według Kiepskich"
Odpisz
28 kwietnia, 20:10
Dlatego właśnie zapamiętałem Wielką Improwizację w całości
Odpisz