Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

25 kwietnia, 13:40

Kiedyś się kładliśmy na śniegu i czekaliśmy kto pierwszy wymieknie ten pi..a a teraz przy +10 w kurtkach chodzą

Avatar Proton_0401

25 kwietnia, 13:54

@JaJestemZWami: było nas dziesięciu, mieszkaliśmy w bagażniku

Avatar Szrek3

26 kwietnia, 10:10

@JaJestemZWami: W Japonii przy temperaturze 40°C widziałem sporo ludzi w długich spodniach i długich koszulkach (nie chodzi mi o korposów), a jednocześnie zimą, gdy padał śnieg to widziałem laski w miniówkach, z dekoltem i gołymi nogami

Także tego...

Avatar Komutor

26 kwietnia, 10:18

@Szrek3: niesamowite. Czcesz powiedzieć, że różni ludzie inaczej odczuwają temperaturę i ubierają się tak, żeby było im komfortowo zamiast kierować się niepasującą im normą społeczną?

Avatar werenspawel

27 kwietnia, 03:20

@JaJestemZWami: fantazjujesz, kocie dziewczyny marzną przy +20

Avatar Szrek3

27 kwietnia, 03:53

@werenspawel: Gdy ostatnio w Tokio spadło sporo śniegu to osobiście szedłem z laską w kiecce do połowy uda, a na ramionach miała sweterek pod którym był tylko stanik.
Miała co prawda płaszcz, ale nawet go nie zapięła i to mimo, że sama powtarzała, że jest zimno.

W końcu wygląd jest najważniejszy ;)

Avatar Krol123

26 kwietnia, 12:23

C H Ł O P C Z E

Avatar kapibara4387

26 kwietnia, 10:40

YOU WEAK INSIGNIFICANT FU-

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ładne rzeczy

Tacy sami, a ściana między nami

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka