A przynajmniej nie nieproszone
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Tymi się chodzi
Otaczają mnie kłamcy
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja, 08:10
Mieszkam obok łąki.
Wierz mi, wlatują. Ale nie to że marudzę. Jak ci motyl wleci przez otwarte okno to jakby mały cud witający się z tobą w ciepły poranek, jakby sama łąka pytała co u ciebie i wysyłała ci listy z tęsknotą prosząc o odwiedziny.
A zimą często widzę jak na strychu nocują u mnie w ciepłych kątach.
Jest w tym coś pięknego. Nawet jak pojawiają się nieproszone to nie wk...iają.
Dziękuję motylki.
Odpisz
20 maja, 20:07
@Little_Fox_in_Box: ja masowo znajduje w piwnicy przenosząc pellet do pieca.
Odpisz
13 maja, 08:02
Nieprawda.. co roku na jesień wlatują mi do domu przynajmniej dwa motyle.. zawsze wystawiam dla nich spodek z wodą z rozpuszczonym w niej cukrem.. nie, nie jestem taki dobry, ja po prostu lubię je podglądać podczas jedzenia 😁
Odpisz
12 maja, 23:37
A ćmy, mówi ci to coś?
Odpisz
12 maja, 22:09
Sztuką byłoby wlecieć przez tak mała szparkę ich sposobem lotu
Odpisz