Remake będzie jak Wiesiek, czyli do niczego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Z klasą się trzeba urodzić
Ostry ten sędzia
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja, 14:07
Remake będzie jak oryginał, czyli gorszy od pierwszego wieśka.
Odpisz
12 maja, 23:39
Zróbcie gothica na telefon.
Odpisz
12 maja, 19:01
Ja tam bym wolał żeby dali new balance albo othello na steam workshop jako offical moda
Odpisz
12 maja, 14:07
Albo było, albo widziałam gdzieś indziej idk
Ale btw to rimejk, a nie rimaster. Nie oczekuję, że będzie taki sam
Odpisz
12 maja, 14:09
@Myszkapl: ale mi by starczyło by nie zapowiadał się ...jowo
Odpisz
12 maja, 14:21
@SoundART: Wygląda drewnianie, czyli jak gothic, imo czuć ducha gry XD
Odpisz
12 maja, 18:34
@Myszkapl: to wygląda jak fanowski projekt zrobiony z assetów niż na grę od profesjonalnego studia
Odpisz
12 maja, 17:19
Tylko twórcy gothica starają się odświeżyć grę tak aby wyglądała gorzej niż pierwowzór
Odpisz