Remake będzie jak Wiesiek, czyli do niczego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja, 14:07
Remake będzie jak oryginał, czyli gorszy od pierwszego wieśka.
Odpisz
12 maja, 23:39
Zróbcie gothica na telefon.
Odpisz
12 maja, 19:01
Ja tam bym wolał żeby dali new balance albo othello na steam workshop jako offical moda
Odpisz
12 maja, 14:07
Albo było, albo widziałam gdzieś indziej idk
Ale btw to rimejk, a nie rimaster. Nie oczekuję, że będzie taki sam
Odpisz
12 maja, 14:09
@Myszkapl: ale mi by starczyło by nie zapowiadał się ...jowo
Odpisz
12 maja, 14:21
@SoundART: Wygląda drewnianie, czyli jak gothic, imo czuć ducha gry XD
Odpisz
12 maja, 18:34
@Myszkapl: to wygląda jak fanowski projekt zrobiony z assetów niż na grę od profesjonalnego studia
Odpisz
12 maja, 17:19
Tylko twórcy gothica starają się odświeżyć grę tak aby wyglądała gorzej niż pierwowzór
Odpisz