Znasz chociaż jedną osobę, która ustawia jeden budzik?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Pozdrawiam świetliki
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja, 22:14
co do tytułu:
no siema, sk...ysyny
to ja
Odpisz
13 maja, 23:00
Znam dwie.. rodzice zawsze wstają przede mną (mam parę budzików ustawionych nawet przed czasem), ja przysypiam, a oni już wstają, żadnego budzika, jedynie co zegar taki co robi bim bam mają
Odpisz
13 maja, 06:25
Ja ustawiam jeden
Wstaję przed nim
Odpisz
12 maja, 22:34
Ja zawsze ustawiam dwa. A potem budzę się i wstaję nim zadzwoni pierwszy z nich.
Odpisz
Edytowano - 12 maja, 23:36
@TheGreatcat: Mnie budzi pierwszy, ale już 2 razy mi się przydał ten drugi, bo praktycznie przez sen wyłączyłam pierwszy
Odpisz
12 maja, 23:33
I tak cię nic nie dobudzi jak masz zarwaną noc.
Odpisz
12 maja, 20:20
niestety, ja ustawiam tylko jeden budzik. zazdroszczę tym co mogą zasnąć tak o i w dodatku móc spać ponownie z rana.
Odpisz
12 maja, 20:11
nie lepiej ustawić innego dzwonka skoro ten ...ja cie budzi?
Odpisz