czasem sb myślę jak pięknie by było, gdyby system edukacji od początku wspierał rozwój, kreatywność oraz indywidualizm u dzieci, zamiast je niwelować
człowiek by wychodził ze szkoły i może cieszył się życiem, a tak jest tylko brutalne zderzenie z rzeczywistością, że matura i szóstki z przedmiotów były niewarte stresu i poświęconej energii
Komentarze
Odśwież17 maja, 17:27
Kiedy byłem w szkole miałem mnóstwo planów na życie. Teraz nie wiem jak życie mi się potoczy za tydzień.
Odpisz
18 maja, 01:18
@Figarus: Typowy przykład wypie....enia zyciowego na pysk
Odpisz
1 czerwca, 00:57
@Wedkarz: Dokładnie.
Odpisz
14 maja, 22:10
Człowiek miał jeden cel w życiu (no przynajmniej ja) by ukończyć szkoły i mieć spokój a teraz gdy się skończyło to taka pustka nastąpiła.
Odpisz
18 maja, 01:19
@Nikodem8378: Zawsze mozesz być nikim to tez jakiś zawod
Odpisz
18 maja, 10:46
@Wedkarz: to nie zawód, to definicja mojej osoby
Odpisz
18 maja, 11:09
@Katrina2712: to piekne i tak
Odpisz
14 maja, 22:28
czasem sb myślę jak pięknie by było, gdyby system edukacji od początku wspierał rozwój, kreatywność oraz indywidualizm u dzieci, zamiast je niwelować
człowiek by wychodził ze szkoły i może cieszył się życiem, a tak jest tylko brutalne zderzenie z rzeczywistością, że matura i szóstki z przedmiotów były niewarte stresu i poświęconej energii
Odpisz
14 maja, 22:08
zostań wędrownym czarodziejem
Odpisz