No ja se ostatnio kupiłam dwa kable, ładowałem z kablem (czyli w sumie 3 kable) za 100zł w sumie (ugreen i coś na "b"), bo jeden co miałam, to mi się końcówka (ten wtyk USB-C) ułamał i wzięłam więc od rodziców jakąś starą ładowarkę (w sumie to kabel) i ładowało się tak, że z 24% bateri po około 30 minutach zrobiło się 21%, a znaczek że ładuje był
Komentarze
Odśwież19 maja, 14:59
Ktoś nie lubi tej sekcji komentarzy
Odpisz
17 maja, 11:12
No ja se ostatnio kupiłam dwa kable, ładowałem z kablem (czyli w sumie 3 kable) za 100zł w sumie (ugreen i coś na "b"), bo jeden co miałam, to mi się końcówka (ten wtyk USB-C) ułamał i wzięłam więc od rodziców jakąś starą ładowarkę (w sumie to kabel) i ładowało się tak, że z 24% bateri po około 30 minutach zrobiło się 21%, a znaczek że ładuje był
Odpisz
15 maja, 13:02
dziś w nocy chciałem przez chwilę podładować i mi się włączyło powolne zoptymalizowane ładowanie nocne, ale przełączyłem żeby było tym razem szybkie
Odpisz
17 maja, 11:06
@Rapowicz: coś takiego istnieje?
Odpisz