memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 maja, 12:25
Tymczasem ja (nie piję ani jednego ani drugiego)
Odpisz
17 maja, 17:26
@ariri_: Tylko herbatka!
18 maja, 10:45
@Figarus: ostatnio piłam melisę z pigwą, polecam
18 maja, 12:52
@Katrina2712: W Dino jest świetna herbata, śliwka z cynamonem. Dodaj trochę miodu i zapewniam, że się zakochasz w tym napoju.
16 maja, 15:59
czemu napojarze energetyczni nie mogą żyć w zgodzie
17 maja, 13:19
@Ronan: Żyjemy w zgodzie, zgodnie j....my monstera w kolorze różowym
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 maja, 12:25
Tymczasem ja (nie piję ani jednego ani drugiego)
Odpisz
17 maja, 17:26
@ariri_: Tylko herbatka!
Odpisz
18 maja, 10:45
@Figarus: ostatnio piłam melisę z pigwą, polecam
Odpisz
18 maja, 12:52
@Katrina2712: W Dino jest świetna herbata, śliwka z cynamonem. Dodaj trochę miodu i zapewniam, że się zakochasz w tym napoju.
Odpisz
16 maja, 15:59
czemu napojarze energetyczni nie mogą żyć w zgodzie
Odpisz
17 maja, 13:19
@Ronan: Żyjemy w zgodzie, zgodnie j....my monstera w kolorze różowym
Odpisz