Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja, 06:56
Teraz też się roi.
Odpisz
28 maja, 20:43
Odczuwam dziwną nostalgię za latami 90 chociaż nawet nie było mnie wtedy na świecie
Odpisz
28 maja, 21:57
@Transcendentalny: A kiedy się urodziłeś/aś?
Odpisz
28 maja, 21:58
@Dominator4021: 2003
Odpisz
28 maja, 21:59
@Transcendentalny: Ja w 1994.
Odpisz
28 maja, 22:42
@Dominator4021: To też chyba niewiele pamiętasz z 90
Odpisz
28 maja, 23:23
@Transcendentalny: Trochę pamiętam.
Odpisz
28 maja, 23:42
@Transcendentalny: Gówniarz. Nie znasz życia w XX wieku. Nie to co ja. Co prawda żyłem niecałe pół roku w poprzednim stuleciu, ale nadal się liczy.
Odpisz
28 maja, 23:48
@Figarus: Siedziałeś z Pomrocznym DPSie co?
Odpisz
28 maja, 21:18
A to paradoks
Roi się od ninja, ale tak jakoś nikt ich nie zauważa
Odpisz
28 maja, 17:57
Czemu na obrazku nikogo nie ma?
Odpisz