Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ch-chesz wyparować...?
Jeszcze jak
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
No to posłuchane
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja, 06:56
Teraz też się roi.
Odpisz
28 maja, 20:43
Odczuwam dziwną nostalgię za latami 90 chociaż nawet nie było mnie wtedy na świecie
Odpisz
28 maja, 21:57
@Transcendentalny: A kiedy się urodziłeś/aś?
Odpisz
28 maja, 21:58
@Dominator4021: 2003
Odpisz
28 maja, 21:59
@Transcendentalny: Ja w 1994.
Odpisz
28 maja, 22:42
@Dominator4021: To też chyba niewiele pamiętasz z 90
Odpisz
28 maja, 23:23
@Transcendentalny: Trochę pamiętam.
Odpisz
28 maja, 23:42
@Transcendentalny: Gówniarz. Nie znasz życia w XX wieku. Nie to co ja. Co prawda żyłem niecałe pół roku w poprzednim stuleciu, ale nadal się liczy.
Odpisz
28 maja, 23:48
@Figarus: Siedziałeś z Pomrocznym DPSie co?
Odpisz
28 maja, 21:18
A to paradoks
Roi się od ninja, ale tak jakoś nikt ich nie zauważa
Odpisz
28 maja, 17:57
Czemu na obrazku nikogo nie ma?
Odpisz