@Obietnica_12: Nie chodzi o kobiety, a o Trumpa. Melania jest jego żoną.
Dziobak jest jego fanatykiem. Nieważne co złego Trump odwali, dziobak i tak będzie go wybielał, chociażby byłby to największy absurd i fikołek myślowy.
Wieloletnia przyjaźń z Epsteinem? Kłamstwa i pomówienia.
Był wielokrotnie na wyspie Epsteina? Był informatorem FBI.
Kierowanie USA ku wewnętrznej zagładzie? Tak na prawdę ratuje USA.
Poza tym warto nadmienić, że ultron jest stalkerem i prześladowcą.
Ostatnio wrzucił ten obrazek (patrz na obrazek, a nie na mnie) o dragonixie, za który dostał tylko tydzień bana, a miał obiecanego perma już kilkanaście banów temu.
Komentarze
Odśwież4 czerwca, 21:49
J*bać bogaczy
Odpisz
3 czerwca, 18:04
A tutaj aktualna żona prezydenta Stanów Zjednoczonych tańcząca na rurze podczas jednego z melanży
Odpisz
3 czerwca, 18:27
@Transcendentalny: Zaraz tu przyjdzie pewien holenderski dziobak i znajdzie 1000 powodów dlaczego to dobrze, że była sex zabawką.
Odpisz
3 czerwca, 19:14
@starmagedon: K...a co ten ultron mówił o kobietach że taką opinię wyrobił?
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca, 19:25
@Obietnica_12: Nie chodzi o kobiety, a o Trumpa. Melania jest jego żoną.
Dziobak jest jego fanatykiem. Nieważne co złego Trump odwali, dziobak i tak będzie go wybielał, chociażby byłby to największy absurd i fikołek myślowy.
Wieloletnia przyjaźń z Epsteinem? Kłamstwa i pomówienia.
Był wielokrotnie na wyspie Epsteina? Był informatorem FBI.
Kierowanie USA ku wewnętrznej zagładzie? Tak na prawdę ratuje USA.
Poza tym warto nadmienić, że ultron jest stalkerem i prześladowcą.
Ostatnio wrzucił ten obrazek (patrz na obrazek, a nie na mnie) o dragonixie, za który dostał tylko tydzień bana, a miał obiecanego perma już kilkanaście banów temu.
Odpisz
3 czerwca, 19:33
@starmagedon: Kto to dragonix i co od niego chce Ultron?
Odpisz
3 czerwca, 19:35
@Obietnica_12: Pod kamieniem żyjesz, czy co?
Dragonix18. Dziobak go prześladuje od kilku lat, bo ten był dla niego kiedyś miły.
Odpisz
3 czerwca, 19:41
@starmagedon: to jakiś lore jeja, którego nie znam, bo soedzę pod kamieniem?
Odpisz
3 czerwca, 19:45
@Dami1015: Tak się właśnie dzieje, kiedy główniacy nie wchodzą do poczekalni i omija ich 99% całego lore jeja.
Odpisz
3 czerwca, 20:49
@Dami1015: główniacy kiedy zorientują się, że jeja to więcej niż średniawe memy z głównej
Odpisz
3 czerwca, 21:45
@starmagedon: Co mnie interesuje poczekalnia XD, jestem tu dla memów.
Odpisz
4 czerwca, 08:50
@Obietnica_12: W poczekalni często są lepsze memy, które nie przechodzą tylko przez nimdę
Odpisz
4 czerwca, 20:09
@starmagedon: niestety głównie na telefonie siedzę, a apka może i słabo działa, za to nie ma w niej poczekalni
Odpisz
4 czerwca, 14:04
Wersja live action?!
Odpisz
3 czerwca, 19:07
Lepsze wakacje z tym jednym biednym wujkiem
Odpisz
3 czerwca, 18:15
Granie razem w Rocket League jest najlepsze
Odpisz